Zápasy

Příklepy

20. 10. - 8:52

Haš dal gól při druhém startu za Tapparu

V pátek odehrál Martin Hugo Haš první utkání za A-tým Tappary Tampere ve finské lize, v sobotu už zapsal první body: Proti Lappeenrantě vstřelil mladý český zadák gól a přidal asistenci, pomohl tak svému týmu k vítězství 4:1! Na branku se můžete podívat zde.

15. 10. - 10:08

Tisková konference s Tomášem Pacinou

Na středu 16. října připravil Český hokej tiskovou konferenci s Tomášem Pacinou, trenérem hokejových dovedností v klubech NHL, který je v současné době v Česku zapojen do projektu Výchova talentované mládeže. Tiskové konference se zúčastní i člen výkonného výboru ČH Bedřich Ščerban a šéftrenér ČH Filip Pešán.

11. 10. - 9:59

Brabenec urážel rozhodčího, dostal napomenutí

Disciplinární komise ČSLH udělila napomenutí asistentovi trenéra dorostu Komety Kamilu Brabencovi. Po zápase proti Zlínu hraném 3. října v Brně, který domácí prohráli 2:3 v prodloužení, Brabenec vulgárně napadl čárového rozhodčího, což hlavní sudí uvedl do zápisu o utkání.

7. 10. - 10:18

Litomyšl porušila řády, v ELJ nasadila 19 hráčů

Litomyšl se v utkání REDSTONE Extraligy juniorů proti Přerovu hranému 29. září provinila tím, že nasadila 19 hráčů do pole, což je o jednoho víc, než povolují řády. Vzhledem k tomu, že Přerov vyhrál 9:2, nesáhla sportovně technická komise ČSLH ke kontumaci, ale ponechala výsledek. Litomyšl zaplatí pokutu 2000 korun.

3. 10. - 11:56

Havířov má marodku, v Přerově hrát nebude

Čtvrteční utkání ELIOD Extraligy dorostu mezi Přerovem a Havířovem je kvůli marodce v týmu AZetu odloženo. Dohrát by se mělo v úterý 12. listopadu od 17:30.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz