Hokejka TV
Doporučujeme

fangear.cz

13. 5. 2024

Rozpis Hlinka Gretzky Cupu: S kým se Češi v Edmontonu porvou o postup?

Ani tři měsíce od sebe nebudou dělit vrchol šampionátu osmnáctek a start dalšího prestižního turnaje pro kategorii U18, Hlinka Gretzky Cupu. Nadcházející ročník letní akce se uskuteční od 5. do 10. srpna 2024 v kanadském Edmontonu, nyní už známe jeho program.

12. 5. 2024

Odpočítával jsem každý den! Jak se Krzysztof Macias vrátil „domů“ a zářil

Zapsal Polsko po 22 letech na střeleckou listinu elitní skupiny mistrovství světa, vrátil se „domů“ a pomohl vybojovat překvapivý bod proti úřadujícím bronzovým medailistům z posledního šampionátu. Krzysztof Macias byl spolu s týmem krok od senzace. Zklamání? To byste v případě tohoto mladíka hledali jen těžko.

9. 5. 2024

Havířov se vrací do Ligy dorostu. Licenci si koupil

Prudký pád potkal v posledních letech mládežníky v Havířově, zejména tedy dorostence, kteří se nedokázali vyhnout dvěma sestupům v řadě. Teď se však vrací do druhé nejvyšší soutěže.

8. 5. 2024

Benák a dalších pět českých talentů prošlo draftem USHL

Jako první z draftů, který zajímá i české mladíky (byť jen okrajově), proběhl ten do nejvyšší juniorské soutěže ve Spojených státech. Letos na něm zaznělo šest českých jmen, tradičně však není vůbec jisté, zda vybraní talenti do USHL skutečně zamíří.

8. 5. 2024

Hokej jako za starých časů. Hrubec se Saves Help pořádá akci Pojď ven

V Česku už v pátek 10. května vypukne dlouho očekávaný světový šampionát. Hokejem v té době ale nebudou žít jen Praha s Ostravou, ale také Třinec. Právě ve městě úřadujících šampionů se bude konat víkendová akce pro děti s názvem Pojď ven, kterou pořádá bývalý brankář Ocelářů Šimon Hrubec společně se svojí organizací Saves Help.