Doporučujeme

fangear.cz

před 11 hod

Nejlepší junior Chance ligy? Tohle jsou tři adepti

Od sezony 2018/2019 se v Chance lize díky iniciativě Hokej.cz udílejí individuální trofeje, o jejichž držitelích rozhodují zástupci ze všech klubů. Nejlepšího juniora letošního ročníku vyhlásíme dnes ve 20:00. Kteří tři mladíčci dostali nejvíc hlasů?

před 3 dny

OBRAZEM: Erupce na ledě, mejdan v kabině. Takhle slavil Třinec zlato

Díky strhující divácké kulise a díky strhujícím obratům mistrovského Třince se vrchol letošního juniorského play off zařadil k těm nejúžasnějším, které pamatujeme. Podívejte se ve fotogalerii Markéty Křížové, jak probíhaly oslavy mladých Ocelářů po zisku titulu!

před 4 dny

Mistři obratů! Nezdolní Oceláři slaví po pěti letech juniorský titul

Junioři Třince opanovali potřetí za posledních osm let DHL extraligu. Finálovou sérii proti Kometě parádně otočili z nepříznivého stavu 0:2 na 4:2, když obraceli i její poslední tři duely. A ten úplně poslední dokonce ze stavu 0:3 na konečných 6:3! Titul slavili před fantastickým brněnským kotlem.

před 4 dny

U17 zvládla i duel proti Švýcarsku. Cíl je turnaj vyhrát, netají debutant Novák

Sedmnáctka odehrála na švédském turnaji třetí zápas ve třech dnech, a i tentokrát s vítězným koncem. Vstup do utkání ovšem nevyšel svěřencům trenéra Patery podle představ, v závěru ale Češi zabrali a po velmi přesvědčivé třetí třetině slavili hubenou výhru 3:2. Český výběr má tedy po třech dnech stoprocentní bilanci, po dni volna jej čeká ještě utkání se Slovenskem.

před 5 dny

Jako přes kopírák: Sedmnáctka porazila i Švédy. Nesmíme se bát, ví Bartovič

Česká sedmnáctka si na turnaji pěti v Tranas připsala skalp druhého soupeře. Po Finech si Češi vyšlápli na domácí Švédsko, utkání mělo velice podobný průběh. Národní tým se sice dostal do vedení, jenže ve druhé třetině přišel propad. Český výběr tak musel zabrat až v závěru a stejně jako o den dříve se to i tentokrát, díky pěti brankám, povedlo.

před 6 dny

Rozpačitý start, pak sedm branek. Dvacítka na úvod turnaje přejela Slováky

Česká reprezentace do 20 let nevstoupila do úvodního duelu na Turnaji pěti v Popradu úplně nejlépe. Domácí Slováci už v 11. minutě vedli o dvě branky a národnímu týmu aktivita k lepšímu skóre nestačila. Jenže pak se karta obrátila. Češi svého soupeře výrazně přestříleli, a nakonec zvítězili 7:2.

před 6 dny

Kometa neustála závěr. Juniorka Třince urvala páté finále a má mečbol

Klíčový pátý duel finále juniorské extraligy doslova na poslední chvíli urvali ve svůj prospěch třinečtí Oceláři. Kometa na ledě soupeře ještě v 45. minutě vedla pohodlně o dvě branky, pak ale přišla smršť. Třinec stopl soupeře čtyřmi góly a možná klíčovým obratem. Kromě skóre totiž Oceláři otočili také stav série.