Mladík Bulín hlásí návrat do Česka. Bude znovu Drtičem

Foto: Veronika Braunová - Lénartová

1. července 2020, 10:25

Pavel Mandát

Hodonínští Drtiči pokračují v postupném odhalování kádru pro nadcházející druholigovou sezonu. Nyní šéfka klubu Gajošová vytasila z rukávu podpisy Jana Bulína a Petra Jurči.

O Kapku lepší hokej

Dvaadvacetiletý Bulín patří mezi odchovance znojemského hokeje, u Orlů si vyzkoušel rovněž mezinárodní EBEL ligu. Naprostou většinu loňského ročníku však strávil právě v Hodoníně. Za Drtiče odehrál 28 zápasů (9+7).

Na závěr sezony se vydal do zahraničí. Zlákala ho nabídka z polské nejvyšší soutěže, kde hájil barvy týmu MKS Podhale Nowy Targ. Už tehdy se však v Hodoníně nechali slyšet, že šikovný křídelník má u nich dveře vždy otevřené.

Teď dochází k obnovení vzájemné spolupráce. Jihomoravané skládají zajímavý tým, jména jako Finsterle, Romančík nebo Miklík jsou zárukou kvality, stejně jako Jan Bulín. Ten se může stát jedním z nejvýraznějších útočníků soutěže. O jeho talentu není pochyb a pokud mu vydrží zdraví, zcela jistě o sobě dá hodně vědět.

„Jsem moc ráda, že se nám Honzu podařilo získat. Zároveň bych chtěla poděkovat majiteli znojemského klubu panu Oherovi za férové a vstřícné jednání."

„Jsem moc ráda, že se nám Honzu podařilo získat. Zároveň bych chtěla poděkovat majiteli znojemského klubu panu Oherovi za férové a vstřícné jednání, takhle by to mělo mezi kluby fungovat vždy,“ zmiňuje předsedkyně Drtičů Jana Gajošová.

Ta si navíc pojistila ještě jednu – tentokrát staronovou tvář. Je jí ostřílený forvard Petr Jurča. Zkušený sedmatřicetiletý hokejista zahájí na Slovácku svou pátou sezonu, přičemž poslední dva roky vykonával funkci kapitána. I to svědčí o tom, jakou pozici si za ty roky mezi Drtiči vybudoval.

Je to hráč, který se konstantně prezentuje solidními výkony, pravidelně boduje a na ledě si dokáže zjednat patřičný respekt. Není sporu o tom, že i letos bude patřit mezi nejužitečnější útočníky druhé ligy.

Foto: Leoš Linduška

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz