Mlynář se ve 2. lize stěhuje: z Hodonína jde do Havlíčkova Brodu

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Havlíčkův Brod má před startem sezony hodně široký kádr. Na soupisce je pět brankářů, sedmnáct obránců a třiadvacet útočníků. Nejnovějšími členy kádru se stali Tomáš Mlynář (na fotce) s Davidem Kalačem.

O Kapku lepší hokej

Mlynář je na druholigové poměry velkou posilou. V mládežnických letech slavil dorostenecký a následně i juniorský titul s Kometou. Zajímavé zkušenosti získal doma v Třebíči, za kterou sehrál 51 prvoligových utkání.

Kromě toho v závěru ročníku 2018/2019 pomohl Moravským Budějovicích k senzační jízdě, která skončila až v baráži o postup do Chance ligy. 

Uplynulou sezonu strávil v Hodoníně. Mlynář vinou zranění stihl jen 32 zápasů, byl v nich ale dost produktivní: dal deset gólů a na čtrnáct přihrál.

Nyní se stěhuje do Havlíčkova Brodu.

S Bruslaři už trénuje také dvacetiletý útočník David Kalač, kterého čeká přechod mezi muže. Celou dosavadní kariéru strávil v olomoucké mládeži.

V poslední sezoně patřil k tahounům tamější juniorky – ve 44 zápasech zaujal 32 body (14+18). 

Aktuální kádr BK Havlíčkův Brod

Brankáři: Martin Nedvěd, Martin Pejsar, Tomáš Svoboda, Marek Peřina, Ondřej Chaloupek.

Obránci: Michal Kliment, Matěj Krejčí, Matěj Škareda, Matěj Vála, Matěj Trupl, Josef Vácha, Jiří Marek, Pavel Zvěřina, Robert Věžník, Jaroslav Ludvík, Tomáš Semrád, Štěpán Kudrna, Jiří Benák, Adam Dvořák, Kryštof Kulhánek, Daniel Piskač, Ladislav Pospíchal.

Útočníci: Tomáš Ludvík, Petr Kuchta, Richard Cachnín mladší, Vojtěch Holenda, Marek Tecl, Lukáš Pokorný, Jakub Košťál, Daniel Homola, Tomáš Cejpek, Tomáš Kratochvíl, Jan Janiurek, Jakub Čejka, David Košťál, Aleš Padělek, Patrik Přidal, Roman Mikeš, Luboš Voříšek, Tomáš Mlynář, Vítězslav Brož, Patrik Čermák, Kryštof Hrala, Miroslav Třetina, David Kalač.

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz