Momenty 2. ligy: První gól Číny, vrchlabský výjezd či střelec Řehoř

Foto: FB: China Golden Dragon

19. září 15:25

Ondřej Mach

Také další hrací den druhé ligy přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Jaké jsou ty nejvýraznější?

HokejkaTV

Premiérový zásah China Golden Dragon
Golden Dragon se na první gól ve druhé lize pořádně načekali, skórovat se jim podařilo až ve třetím duelu. Neprosadil se však nikdo čínské národnosti, nýbrž Michal Kučera: kladenský odchovanec, který za tým nastupuje společně se svým bratrem Jakubem.

Foto: Facebook China Golden Dragon

Vrchlabský výjezd
Na podkrkonošské derby zavítalo do Dvora Králové nad Labem celkem 1160 diváků. O bouřlivou atmosféru se starali i vrchlabští fanoušci, kteří dorazili opravdu v hojném počtu. Posuďte sami.

Foto: Facebook HC Vrchlabí

Foto: Facebook HC Vrchlabí

Řehořův čtyřgólový večer
Most zničil Řisuty jedenácti góly a velkou zásluhu na tom měl Ivan Řehoř. Pětadvacetiletý útočník se trefil v každé dvacetiminutovce a zápas zakončil s pěti body na svém kontě (4+1). Kromě toho po třech kolech kraluje bodování celé soutěže.  

V Jablonci na hokej zadarmo
Vlci vstupují do nové éry bez prezidenta Petra Cinibulka, kádr přes léto opustila řada hráčů. Mužstvo se ve středu premiérově představilo doma a jeho příznivci měli vstup zdarma. Jablonec fanoušky navíc potěšil vítězstvím 3:0 nad Trutnovem.

Foto: Facebook HC Vlci Jablonec nad Nisou

Gabrhelíkův návrat ze zámoří
V sestavě Hodonína se ve středu objevil Ondřej Gabrhelík. Dvaadvacetiletý odchovanec zlínského hokeje loni působil v americké Federal Hockey League v dresu Elmira Enforcers, v létě neuspěl na zkoušce v Karlových Varech. Proti Žďáru nebodoval a připsal si čtyři trestné minuty.

Přetahovaná v Hodoníně a hrdina Bulín
Zápas jak víno viděli diváci v Hodoníně. Drtiči necelých deset minut před koncem odskočili Žďáru o dvě branky, hosté ale zvládli srovnat a dovedli zápas do prodloužení. V něm svým druhým gólem strhl vítězství na stranu domácích Jan Bulín.

Moravskobudějovická soutěž
Žihadla poprvé v nové sezoně nastoupila na domácím ledě a vedení připravilo pro fanoušky zajímavou soutěž. Hokejoví nadšenci tipovali na oficiálním facebookovém účtu klubu přesný počet diváků, odměnou byl pětilitrový soudek Znojemského piva. Výhercem se stal Roman Krátký, jenž odhadoval 620 diváků - nakonec jich bylo 619.

Stoprocentní Děčín a Šumperk
Tři odehrané zápasy: devět bodů. To je vizitka Draků a Medvědů, kteří předvedli dominantní vstup a vyhřívají se na prvních místech svých skupin. Děčín venku rozstřílel Novou Paku 5:1, Šumperk zase vezl tři body z Nového Jičína za výhru 4:1.

Foto: dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz