Motor hlásí další podpis, odkryl první část brankářské tajenky

Foto: hcmotor.cz

Brankář Jan Strmeň bude působit v Českých Budějovicích i po postupu do extraligy, s vedením Motoru se dohodl na nové roční smlouvě. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

Osmadvacetiletý gólman přišel na jih Čech před sezonou 2018/19. Za dva roky dostal šanci v 68 utkáních, během nichž se blýskl čtyřmi čistými konty, zaznamenal průměr 2,33 inkasované branky na zápas a úspěšnost zákroků rovných 91 procent.

I on měl nemalou zásluhu na návratu Motoru mezi tuzemskou elitu, teď v něm přidá už třetí sezonu a může navázat na svých 32 extraligových startů. V letech 2015 až 2017 je sbíral za Chomutov, v další sezoně dostal příležitost také v Třinci.

Jan Strmeň je první odkrytou částí brankářské tajenky Jihočechů. Jeho parťák Milan Klouček se vrátil do Pardubic. „Nadále o něj stojíme a budeme jednat o jeho možném působení na jihu Čech, nicméně smlouvu má v Dynamu,“ informoval klub.

V souvislosti s Motorem zaznělo i jméno slovenského brankáře Denise Godly, který po pádu Rytířů touží dál chytat v extralize. „Něco se rýsuje. Je možné, že už v nejbližších dnech to bude stoprocentní, ale nechci předbíhat," uvedl pro hokej.sk.

Kdo Strmeně nakonec doplní?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz