Mrkejte na něj: Martin Weinhold, úkaz ústeckých statistik

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Martin Weinhold sice hraje za předposlední tým tabulky, jeho statistiky tomu ale neodpovídají.

Nový fanshop

Víc gólů než Ústí nad Labem dostala jen Kadaň, přesto má Weinhold v kolonce +/- senzačních +10 bodů. V rámci Chance ligy je v tomto ohledu šestnáctým nejlepším obráncem! 

Zajímavé je i srovnání s jeho spoluhráči. Ze čtrnácti beků, kteří si letos zahráli za Slovan, se do kladných hodnot dostali pouze on a Jakub Březák. Ostatní jsou na nule nebo v minusu. 

Do grafiky jsme zařadili pouze obránce, kteří stále figurují na ústecké soupisce.

Do grafiky jsme zařadili pouze obránce, kteří stále figurují na ústecké soupisce.

Weinhold byl v rovnovážném stavu u 24 vstřelených a jen u 14 inkasovaných branek. To dává skvělý 63% poměr. 

Během 60 minut hry, ve kterých je Weinhold na ledě a hraje se v 5 proti 5, dostane Slovan jen 1,82 gólu. To je mimořádná hodnota: Weinhold se drží na podobné úrovni jako elitní beci Pavel Pýcha, Lukáš Vágner nebo David Kajínek, kteří přitom hrají za týmy z vyšších pater tabulky.

Limitem alespoň 200 odehraných minut v rovnovážném stavu.

Limitem alespoň 200 odehraných minut v rovnovážném stavu.

Parádní je i jeho Corsi: když je Weinhold na ledě, Slovan svého soupeře přestřílí. Není divu, že mu trenéři dopřávají ice time přes 20 minut. Co se týče základních statistik, má za třicet zápasů bilanci 2+6. 

Dokončí v Ústí nad Labem sezonu, nebo po něm během přestupové uzávěrky sáhne jiný klub? Podle čísel by mohl být jednadvacetiletý bek zajímavým přínosem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz