MS v číslech: Predikce zápasů 6. hracího dne

Foto: Jakub Knap

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Outsideři dokážou i letos favorita občas řádně potrápit, o tom se včera přesvědčila Kanada, která málem ztratila velmi v klidu rozehraný zápas. Nakonec přišla díky skvělé třetí třetině Rakouska o bod.

Jak si povedou papírově silnější celky dnes? Hned tři duely totiž mají poměrně jasného favorita – Česko se utká s Dánskem a šance má lehce přes 60 %. Výhra by po poslední ztrátě se Švýcarskem nesmírně přišla vhod.

Večer je potom Švýcarsko favoritem proti Velké Británii, a to s šancí na výhru přes 80 %! Téměř stejně je na tom Slovensko, které se utká s Polskem.

Vyrovnaný duel lze ale v Ostravě čekat odpoledne. V tomto utkání se totiž střetně v důležitém souboji o postup do čtvrtfinále Německo s Lotyšskem. Mírným favoritem je Německo, Lotyšsko se ale postupně dostává do formy – včera ani jednou neinkasovalo od Kazachstánu. Naopak Něměcko dvakrát po sobě dostalo šest gólů, a to od USA a Švédska.

Naše tipy

Lotyšsko (2,70)

Naše predikce vidí souboj Německa s Lotyšskem vyrovnanější než sázkové kanceláře. Ty více favorizují Německo. Kurzová výhoda je tak v tomto případě na straně Lotyšska.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz