Mueller bude chybět Kometě ještě dlouho. A co Baranka s Eratem?

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

Brněnský trenér Petr Fiala se v rozhovoru na klubovém webu rozpovídal o aktuální marodce v týmu. Jak to vypadá s Peterem Muellerem, Martinem Eratem a Ivanem Barankou?

HokejkaTV

Situace okolo Martina Erata, který si po nedávné operaci dává oraz, zůstává tajemná. Bez nových informací. „Otázka návratu Martina Erata je spíš přímo na něj. Martin si sám řekne, kdy bude připraven nastoupit," povídá Fiala na stránkách Komety.

Od začátku října pak Brnu chybí zkušený bek Ivan Baranka, jenž dosud stihl jen sedm utkání. „Začal trénovat, ale těžko říct, kdy se vrátí. Už to vypadalo, že to bude dobré, ale bolest se obnovila. Začal jít do zátěže a zase to začalo bolet, takže ještě uvidíme," říká hlavní kouč.

Brno i přes absence zraněných hráčů válí, na první místo tabulky ztrácí jen tři body. Góly Petera Muellera však chybí, ne že ne... Kometa vyhrává hlavně díky poctivé defenzivě a skvělému brankáři.

„V listopadu a prosinci to s návratem Petera Muellera nevypadá."

Bohužel pro Brno se ale americký snajpr v sestavě ještě dlouho neukáže. „S Peterem komunikujeme, on dění v Brně samozřejmě sleduje, stále však probíhá jeho léčba," prozrazuje Fiala v rozhovoru pro web hc-kometa.cz.

„Následně musí začít rehabilitovat a jít do zátěže. V listopadu a prosinci to s jeho návratem nevypadá, věřím ale, že začátkem roku bude připraven. Vše může být samozřejmě jinak," dodal hlavní trenér.

Soupiska HC Kometa Brno

Brankáři: Karel Vejmelka, Lukáš Klimeš.

Obránci: Ivan Baranka, Tomáš Bartejs, Michal Gulaši, Daniel Kowalczyk, Tomáš Malec, Dalimil Mikyska, Ondřej Němec, Filip Pyrochta, Stanislav Svozil, Jan Štencel.

Útočníci: Martin Erat, Petr Holík, Luboš Horký, Jan Hruška, Pavel Jenyš, Petr Kratochvíl, Lukáš Kucsera, Michal Kunc, Silvester Kusko, Jakub Lev, Peter Mueller, Jakub Orsava, Karel Plášek mladší, Tomáš Plekanec, Jan Süss, Martin Zaťovič.

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz