Naskočí Filip Král za Přerov? Řešíme to, potvrzují Zubři

Foto: Larry Brunt, Spokane Chiefs Photography

S prvoligovým Přerovem se aktuálně připravují obránce Filip Král (na fotce) a útočník Jakub Svoboda. Prvně jmenovaný čeká na rozjezd sezony v zámoří a Svoboda si stále hledá angažmá.

Chance liga na Hokejka TV

Jak ale Přerov avizoval na svém webu, nemuselo by zůstat jen u tréninku! „V současné době řešíme všechny náležitosti, aby Filip mohl za Přerov i hrát,“ řekl stručně na klubových stránkách sportovní manažer Pavel Hanák.

Zubři nespecifikovali, zda by šlo pouze o výpomoc pro přípravný turnaj Generali Česká Cup, nebo zda by se talentovaný bek mohl objevit i v soutěžních zápasech Chance ligy.

Tak či tak, byla by to pořádná událost!

Vždyť Král na jaře podepsal nováčkovský kontrakt s Torontem a v blízké době se hodlá poprat o místo v NHL.

Začít měl pochopitelně na farmě, situace v zámoří je ovšem nevyzpytatelná. Nový ročník AHL zřejmě odstartuje až v prosinci, tréninkové kempy o měsíc dřív.

Bude hrát do té doby Filip Král za Přerov?

„V současné době řešíme všechny náležitosti, aby Filip mohl za Přerov i hrát.“

A nedomluví se Zubři na dočasné výpomoci také s Jakubem Svobodou? Třicetiletý útočník hrál poslední čtyři roky ve druhé nejvyšší německé soutěži. Teď čeká, co bude dál.

Sám naznačil, že by se nebránil například zkoušce v extraligovém Zlíně. Přerovský odchovanec věří, že na Tipsport extraligu stále má.

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankáři: Daniel Dvořák, Martin Holík, Michal Postava, Jakub Kubík.

Obránci: Josef Hrabal, Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Lukáš Forman, Tomáš Dřímal, Jakub Kleiner, Jiří Klimíček, Jiří Weintritt, Matyáš Gréč.

Útočníci: Roman Pšurný, Tomáš Doležal, Vlastimil Dostálek, Radek Číp, Darek Hejcman, Jiří Goiš, Filip Dvořák, Jan Süss, Daniel Indrák, Jaroslav Dvořák, Kamil Hajšman, Jan Štefka, Lukáš Zmeškal, Adam Hradil, Lukáš Peterka, David Dobša, Jan Fencl, Matěj Svoboda.

Foto: Instagram Filipa Krále

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz