Návrat o 100 let zpátky. Motor a Přerov nastoupí v replikách prvních repre dresů

Foto: hcmotor.cz

Motor odkryl speciální dresy, ve kterých se v rámci oslav 100 let republiky představí v sobotní domácí bitvě Chance ligy s Přerovem.

Nový fanshop

„Napadlo nás vrátit se o sto let zpátky. Československo sehrálo první oficiální reprezentační zápasy na olympijských hrách v Antverpách a právě dresy, ve kterých hráči vybojovali první velkou medaili pro nový stát, oblékne se svolením svazu náš klub,“ hlásí na klubovém webu hcmotor.cz marketingový ředitel Tomáš Kučera.

Retro dojem ještě vylepšují štulpny s trikolórou

Unikátní repliky zdobí klubový znak Motoru, retro dojem navíc vylepšují štulpny s trikolórou. Pokud se vám dresy líbí, můžete některý z nich získat, po zápase totiž půjdou do dražby. Retro dresy oblékne také soupeř. „Reverzní červenou variantu národních dresů pak bude mít Přerov,“ dodává Kučera s tím, že klub chystá i další akce.

Během utkání zazní československá hymna, úvodní buly potom vhodí bývalý mistr Evropy a trenér mistrů světa Luděk Bukač, který bude mít následně autogramiádu nejen své nové knihy Moje hokejové století. Fanoušci, kteří na duel Českých Budějovic s Přerovem v sobotu dorazí, se zkrátka mohou určitě těšit na parádní zážitek.

Český hokej si připomene 100 let republiky »

Ve speciálních dresech nastoupil už ve středu třeba Vsetín, Frýdek-Místek dočasně změnil logo, řadu aktivit v rámci oslav 100 let republiky chystají také další a další kluby. „Potěšilo nás, že se k oslavám výročí připojilo všech 29 klubů, které v obou nejvyšších soutěžích nastupují,“ hlásí prezident Českého hokeje Tomáš Král.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz