Návrat velkého hračičky! Šedivý bude bavit Chance ligu

Foto: Facebook HC Innsbruck

Frýdek-Místek představil velkou posilu: k rysům dorazil třicetiletý útočník Ondrej Šedivý. V Chance lize jde o jeden z největších přestupů tohoto léta.

O Kapku lepší hokej

Šedivý patřil posledních šest sezon k výrazným osobnostem rakouské EBEL. V ročníku 2015/2016 pomohl Znojmu do historickému finále, tehdy sbíral skoro bod na zápas.

Udělal si takové jméno, že po něm okamžitě skočil konkurenční Innsbruck. Tam Šedivý strávil čtyři sezony, přičemž v té poslední získal dvacet bodů (7+13) ve 34 utkáních.

Nyní se vrací do Chance ligy, kde v minulosti působil v Havířově, Třebíči nebo Olomouci. Už tehdy dokazoval, že je rozdílovým hráčem a bavil fanoušky svými fintami.

Od té doby navíc získal v EBEL spoustu zkušeností... Pro Frýdek-Místek jde tedy o obrovskou posilu.

Týmová ofenziva rysů vypadá opravdu nebezpečně: kromě Šedivého se budou o produktivitu starat veteráni Milan Mikulík s Rostislavem Martynkem, střelec David Klimša nebo loni velmi sebevědomý Vojtěch Tomi. A pak taky zástup talentů od Ocelářů.

Šedivý má rozhodně potenciál, aby se prosadil i do nabušené sestavy partnerského Třince. V české extralize si střihl přes dvě stě startů – všechny za Vítkovice, s nimiž dokonce získal dvě stříbrné medaile.

Aktuální kádr HC Frýdek-Místek

Brankáři: Lukáš Daneček, Ondřej Raszka, Tomáš Suchánek.

Obránci: Jakub Adámek, Filip Haman, Ondřej Hrachovský, Šimon Jenáček, Jakub Michálek.

Útočníci: Milan Mikulík, Rostislav Martynek, Ondrej Šedivý, Vojtěch Tomi, David Klimša, David Kofroň, Lukáš Kaukič, Dan Przybyla, Michal Matiaško, Kryštof Stuchlík.

Foto: hcf-m.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz