Nealkoholický nápoj DrWitt se stal partnerem národního týmu

3. května 21:07

hokej.cz

Značka minerálních vod s vitaminy DrWitt se pro následující dvě sezóny 2021/22 a 2022/23 stává partnerem Národního hokejového týmu.

Hokejista sezony

„Funkční vody DrWitt jsou vhodné pro lidi s aktivním životním stylem, protože vybrané příchutě zabezpečí 100 % doporučeného denního příjmu vitaminů a minerálů,“ vysvětluje senior brand manager Zdeněk Růžek, proč spojení s hokejem dává smysl.

„Pro naši značku to zároveň není první hokejová spolupráce. Ambasadorem DrWitt je už druhým rokem Jaromír Jágr, jeden z nejúspěšnějších borců české hokejové historie,“ dodává Zdeněk Růžek.

„S potěšením vítáme do hokejové rodiny partnera zaměřeného na aktivní životní styl a věříme, že dodá nový impuls do marketingové spolupráce v oboru nealkoholických nápojů,“ dodává Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing.

Minerální voda s vitaminy DrWitt

DrWitt je nesycený nealkoholický nápoj vyrobený z minerální vody s vitaminy, který dodá tělu správnou dávku hydratace, vitaminů a minerálů. DrWitt přinesl nový impuls do kategorie funkčních vod a ve své kategorii je jedničkou na českém trhu. Minerální vodu s vitaminy vyhledávají především vyznavači aktivního životního stylu a sportovci. V současné době je DrWitt k dostání v šesti variantách s různými příchutěmi, vitaminy, minerály a dalšími složkami, které jsou hodnotné a prospěšné pro lidské tělo.

Společnost Maspex

DrWitt patří do portfolia potravinářské společnosti Maspex Czech s.r.o., která se zabývá prodejem potravin a nápojů, především 100 % džusů, nektarů, ovocných nápojů, limonád a energetických drinků. Produkty Maspexu jsou v několika kategoriích prodejními leadry.

„Mezi naše hlavní značky patří Relax, Tiger, DrWitt, Original River, Caprio, Márka nebo dětské značky Kubík a Figo. Zároveň od roku 2020 jsme se stali výhradním distributorem ledových čajů značky Nestea,“ říká Zdeněk Růžek. Společnost Maspex Czech s.r.o. je součástí koncernu Maspex Wadowice Group.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz