Nejdřív návrat, teď nová smlouva. Kašpar se upsal Litvínovu až do roku 2021

Foto: Facebook HC VERVA Litvínov

7. prosince 2018, 12:57

Adam Bagar

Nejdřív přesun z Komety a nyní podpis nové smlouvy! Útočník Lukáš Kašpar dělá litvínovským fanouškům velkou radost, s klubem se dohodl na kontraktu do konce sezony 2020/21.

Nový fanshop

„Jsme rádi, že se nám podařilo s Lukášem dohodnout na prodloužení jeho stávající smlouvy,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr k novému kontraktu s Lukášem Kašparem.

Mistr světa z roku 2010 má ve smlouvě klauzuli možnosti odchodu k lukrativnímu zahraničnímu angažmá, jinak by měl litvínovský dres oblékat ještě dvě a půl sezony.

„Vzhledem k tomu, že je Litvínovák a splňuje herní i charakterové kvality, tak je to pro nás velký posun v nově nastavené dlouhodobé koncepci klubu,“ doplňuje Jiří Šlégr.

Odchovanec litvínovského hokeje se vrátil ke kořenům během minulého týdne, za Litvínov už odehrál utkání proti Liberci a pomohl v něm jedním gólem k vysoké výhře 6:2.

Byl to pro něj čtrnáctý bod v sezoně. Před přesunem na sever Čech hrál Kašpar za Kometu, v barvách úřadujícího šampióna zaznamenal 22 startů a 13 bodů s bilancí 6+7.

Třiatřicetiletý mistr nájezdů se před sezonou vrátil na česká kluziště po více než čtrnácti letech. Předtím hrál osm let v KHL, rok ve Finsku a zapsal i 16 zápasů ve slavné NHL.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz