Nejen s Pardubicemi. Vrchlabí se nově dohodlo i na spolupráci s Hronovem

Foto: hcvrchlabi.cz

Prvoligové Vrchlabí pokračuje v úzké spolupráci s extraligovými Pardubicemi, ale nově se dohodlo také s druholigovým Hronovem. Oba kluby o tom informovaly na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

„Platit budou stejná pravidla jako v každé spolupráci. Pro naše hráče tam bude vytvořený dostatečný prostor, ale bude vyloženě na nich, jak s ním naloží. Osobně jsem přesvědčený, že hráči, které tam budeme posílat, mají výborný hokejový potenciál a především lidsky jsou to kluci, kteří vnímají druhou ligu jako šanci posunout se výš,“ říká sportovní manažer Stadionu Jiří Jakubec.

Jakubec: Mám z toho velice dobrý pocit

„Trenéři obou týmů budou v pravidelném kontaktu a každý, kdo bude na sobě adekvátně pracovat a budou tomu odpovídat jeho výkony, dostane prostor i u nás. V tuto chvíli je to úplně čerstvé, ale mám z toho velice dobrý pocit a věřím, že je to velice solidní základ, na kterém se dá ta spolupráce i dále rozvíjet,“ dodává Jakubec ke spolupráci s účastníkem třetí nejvyšší soutěže.

Foto: hchronov.cz

V dresu Hronova by se měli objevit třeba obránci Jakub Kynčl, Jakub Moník, juniorský útočník Radim Šlaicher a v případě přetlaku ve vrchlabské sestavě i Filip Moník a Tomáš Kynčl. Spolupráce se týká i pardubických hráčů, kteří by se ocitli za hranou sestavy. „Zatím počítáme s brankářem Vojtěchem Nečasem, který by měl u nás působit jako gólmanská trojka,“ zní z Vrchlabí.

„Věříme, že spolupráce obou klubů bude vzájemně výhodná. Jsme přesvědčeni, že jsme položili pevné základy budoucí spolupráce, která bude přínosem jak pro hráče Vrchlabí, tak i Hronova.“

Nově uzavřenou spolupráci si pochopitelně pochvaluje i manažer Hronova Luděk Exner. „Máme radost, že se nám podařilo dohodnout na podmínkách spolupráce s prvoligovým Vrchlabím. Věříme, že spolupráce obou klubů bude vzájemně výhodná. Jsme přesvědčeni, že jsme položili pevné základy budoucí spolupráce, která bude přínosem jak pro hráče Vrchlabí, tak i Hronova.“

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz