Nejen Veselý. Motor hlásí další odchody, Šimánek končí kariéru

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

Po Janu Veselém se v Českých Budějovicích loučí další tři hráči včetně útočníka Jiřího Šimánka, který se v profesionálním hokeji rozhodl ukončit kariéru. Klub o tom informoval na svém webu.

partneři českého hokeje

Odchovanec českobudějovického hokeje letos pomohl Motoru k postupu 25 body, ale další už do svých statistik nepřidá. V 41 letech se totiž rozhodl ukončit bohatou hráčskou kariéru.

Jiří Šimánek se na jihu Čech loučí po dlouhých osmnácti sezonách a rekordních 817 zápasech v českobudějovickém dresu, který poprvé v tamním prvním týmu oblékl v ročníku 1997/98.

Nejvyšší soutěž si zahrál také za Vsetín, Liberec a Hradec Králové. Celkem má na kontě 940 extraligových startů a 426 bodů (227+199), o patro níž 79 bodů (42+37) ve 135 utkáních.

Do Pardubic se pak vrací brankář Milan Klouček. „Nadále o něj stojíme a budeme jednat o jeho možném působení na jihu Čech, nicméně smlouvu má v Dynamu,“ informuje klub.

„A podobná situace je u Alberta Michnáče, který se vrací do Sparty,“ dodávají zástupci Motoru s tím, že končí i další útočník Jan Veselý, o jehož odchodu jsme informovali už ve středu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz