Nejezchleb míří z Litvínova do WSM Ligy. Už trénuje s Motorem

Foto: hcverva.cz

S prvoligovým Motorem trénuje třiadvacetiletý útočník Richard Nejezchleb. Jeho příchod z Litvínova ještě není dotažený, poprvé by ale mohl nastoupit už v sobotu proti Přerovu.

Plekanec Chance liga

Nejezchleb poslední dva roky působil v Litvínově, kde kvůli zranění dohromady stihl jen 33 zápasů (7+6). Na sever Čech tenkrát přicházel ze zámoří, kde se pral o angažmá v NHL na farmách v AHL a ECHL. Předtím působil v juniorské WHL. 

188 centimetrů vysoký křídelník pravidelně reprezentoval v mládežnických kategoriích a v roce 2014 si ho na draftu ze 122. pozice vybrali Rangers. Startu v NHL se ale nedočkal.

Nejezchleb bude už třetím hráčem Litvínova, který v průběhu sezony natrvalo zamířil do WSM Ligy: do Kladna odešel Miloslav Hořava a do Slavie se vrátil Jiří Doležal.

„Vedení klubu se po konzultaci s trenéry rozhodlo vzhledem k jeho pozici v týmu uvolnit Richarda Nejezchleba na hostování do konce sezony do Českých Budějovic," stojí na Facebooku Vervy.

Soupiska ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Petr Kváča, David Gába, David Honzík (stř. start ze Sparty), Martin Březina.

Obránci: Filip Novák, Mitchell Fillman, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Zdeněk Kutlák, Roman Vráblík, Jiří Kučný, Patrik Marcel, Ondřej Kachyňa.

Útočníci: Václav Nedorost, Vít Jonák, Michal Bárta, Petr Vampola, Martin Novák, Peter Galamboš, Miloslav Čermák, Vlastimil Dostálek, Filip Vlček, Martin Heřman, Lukáš Květoň, Rok Pajić, Ondřej Šulek, Jakub Káník, Jakub Doktor, Jan Bárta, Luboš Rob, Matěj Toman, Richard Nejezchleb (v jednání).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz