Nejvyšší výhra Hokejové tomboly 50:50? Přes 40 tisíc, pomáhalo se ve velkém

Už druhý rok mohli fanoušci nejen na extraligových stadionech vyhrát až 50 tisíc korun na každém utkání. Nejvyšší výhru v této sezoně 41.275,- Kč si v Brně odnesl fanoušek Pavel z finálového zápasu s Třincem, stejná částka putovala nadačnímu fondu Kometa. Gratulujeme!

Plekanec Chance liga

Do tomboly se v sezoně TELH 2017/2018 zapojilo celkem 13 klubů. Prvenství si drží HC Oceláři Třinec, klub dokázal vybrat skoro 1 milion korun, fanoušci i Nadační fond Oceláři si připsali na své konto přes půl milionu korun! Druhou příčku obsadil Liberec, který vybral na mládežnické turnaje přes 450 tisíc korun a třetí Kometa Brno, kde Nadační fond Kometa získal 293.400,- Kč.

Celkově se díky Hokejové tombole 50:50 vybralo téměř 5 milionů korun! Prodáno bylo neuvěřitelných 98 277 tiketů.

Ještě jednou tedy děkujeme fanouškům, že se zapojují a pomáhají tak svému klubu!

Tombola pomáhala i v rámci zápasů národního týmu!

Polovinu vybraných prostředků během reprezentačních utkání v této sezoně organizovaných v ČR si odnesl vždy vylosovaný fanoušek a druhá polovina podpořila znovu dobrou věc.

Při utkání Česko - Finsko v O2 areně 14.12.2017 fanoušci podpořili dětský domov Tachov v rámci projektu DEJME DĚTEM ŠANCI. Vyprodaná hala, přes 16 tisíc diváků a prodáno 1424 tiketů. Dětský domov Tachov si z areny odvezl krásných 35.600,- Kč! Děti z Tachova posléze pro hráče reprezentace namalovaly obrázky, které hráčům zaslaly. Můžete je vidět v úvodní fotografii článku.

Splněný sen. Poprvé na zápase národního týmu

 

Neméně úspěšný byl i dvojzápas Česko - Švýcarsko v Příbrami 4. a 5. května 2018. Celková částka z obou dnů, 28.390,- Kč putovala do místního klubu HC Příbram na hokejovou střelnici. Šek s částkou převzal prezident klubu HC Příbram pan Petr Vinš společně s Romanem Kantorem, marketingovým manažerem klubu. Střelnice bude sloužit všem hokejistům HC Příbram od sezony 2018/2019.

Skvělí byli fanoušci i v Pardubicích, kde tombola probíhala v rámci Carlson Hockey Games. Výtěžek šel na nákup zdravotního vybavení pro mládež HC Dynamo Pardubice, a to v celkové výši 35.325,- Kč ze čtyř zápasů hokejových her.

Poděkování Dominika Furcha dětem z děstkého domova

Věříme, že v sezoně 2018/2019 se i nadále kluby a fanoušci zapojí!

Všechny potřebné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Pravidla, kompletní přehled, kolik vyhráli fanoušci včetně nejvyšších výher, částky, které získaly díky Hokejové tombole kluby a projekty, jež fanoušci zakoupením tiketu podporují.

Garantem Hokejové Tomboly 50:50 je společnost Tipsport.

Vybrané fotografie ze sezony 2017/2018

Foto: Marian Ježowicz / HC Oceláři Třinec

Foto: Karel Švec

Foto: Karel Švec (ČSLH)

Foto: Aukro Berani Zlín

Foto: Aleš Krecl

Foto: HC Dynamo Pardubice

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz