Někdejší útočník Sparty či Vítkovic mění dres. Ulovily ho Košice

Foto: Facebook Marka Bartánuse

10. června 14:04

Jan Šimek

Hokejový klub z Košic hlásí zajímavý návrat. Do slovenského celku se vrací útočník Marek Bartánus, jenž naposledy nastupoval za Michalovce. Košice o jeho příchodu informovaly na svém webu.

Fanshop národního týmu

„Marek je výborný hokejista s bohatými zkušenostmi z těžkých zápasů. Dokáže střílet důležité rozdílové góly a podržet tým, když to potřebuje,“ hlásí na adresu zkušeného navrátilce sportovní manažer Košic Gabriel Spilar.

Někdejší slovenský reprezentant se do Košic vrací coby pětinásobný šampion tamní nejvyšší soutěže, podílel se také právě na posledním košickém titulu z ročníku 2014/2015.

Marek Bartánus je pro nás velkou posilou, těším se na jeho akce a góly. Jsem rád, že nám dal přednost před konkurencí. Je prokazatelně magnetem na úspěch ve slovenské lize, proto pevně věřím, že v dohledné době přitáhne sportovní štěstí i do Košic,“ dodává výkonný ředitel košického klubu Miloslav Klíma.

„Marek je prokazatelně magnetem na úspěch ve slovenské lize, proto pevně věřím, že v dohledné době přitáhne sportovní štěstí i do Košic.“

Čtyřiatřicetiletý Bartánus může nabídnout také zkušenosti z české nejvyšší soutěže, kde v minulosti nastupoval za pražskou Spartu, Karlovy Vary či Vítkovice. Poslední sezonu strávil v Dukle Michalovce, kde v 50 zápasech základní části nastřílel 13 gólů a přidal 8 asistencí, v play off naskočil do 12 duelů s bilancí 4+2.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz