Nepříjemnost pro Vsetín: start přípravy na ledě se opozdí

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Vsetínští hokejisté měli naskočit na led v pondělí 22. července, jenže z původních plánů sešlo. Může za to porucha mrazícího zařízení.

Nový fanshop

A-tým se sice 22. července na Lapači skutečně sejde, než se ale závada opraví, čekají ho pouze tréninky na suchu. Nemělo by se ale jednat o nic vážného a dlouhodobého. 

Technické potíže při tvorbě ledu nicméně naruší také program vsetínské mládeže. Původní termín začátku přípravy se pro mládežnické týmy posouvá o týden: z 22. července na 29. července.

Na Lapači je momentálně opravdu rušno. Stále totiž probíhá další etapa rekonstrukce proslulého zimního stadionu: opravují se bufety, sociální zařízení, chodby nebo zázemí šaten. Letošní rekonstrukce má přijít město na jedenáct milionů korun.

Vsetín, který půjde do příštího ročníku s cílem v podobě postupu do finále Chance ligy, odehraje první přípravné utkání 8. srpna, kdy ho doma čeká slovenský Trenčín. Srpnové období zpestří Valachům i účast na kvalitně obsazeném ZUBR Cupu.

Přípravné zápasy VHK ROBE Vsetín

8. srpna – Trenčín SVK (D)
13. srpna – Přerov (V)
14. srpna – Zlín (o místě konání se jedná)
15. srpna – Slavia (D)
20. srpna – Havířov (V)
27. srpna – Havířov (D)
29. srpna – Trenčín SVK (V)
3. září – Přerov (V)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz