Neužil odchází z Prostějova do Kadaně, Jestřábi už mají náhradu

Foto: lhkjestrabi.cz

V Prostějově reagují na rozpačité výkony z úvodu sezony změnou v brankovišti. Jakuba Neužila nahradí Tomáš Štůrala, jenž tak vytvoří dvojici s Danielem Dvořákem! Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Chance liga na Hokejka TV

Čtyřiadvacetiletý brankář se u Jestřábů loučí po více než čtyřech letech. „Odvedl v Prostějově velký kus práce, odchytal tady výborné zápasy a série play off,“ pokyvuje sportovní manažer Jiří Vykoukal, jenž přesto sáhl ke změně a poslal jej na hostování do Kadaně.

„Výkony našich gólmanů byly dosud nevyrovnané a proto jsme se rozhodli udělat změnu v brankovišti. Momentálně cítíme, že on i my potřebujeme nový impuls,“ dodává na adresu Jakuba Neužila, který při svém působení na Hané odchytal celkem 139 zápasů.

O nástupci už má Vykoukal jasno, Neužila nahradí Tomáš Štůrala. Ten chytal za Jestřáby už v sezoně 2007/08 a naposledy v minulém ročníku, kdy zasáhl do sedmi utkání. „Tomáš nám tehdy výrazně pomohl a věříme, že na to naváže i letos,“ přeje si Vykoukal.

Čtyřiatřicetiletý exzlínský brankář by měl Prostějovu dodat vzadu potřebný klid. Jestřábi byli pasováni za černého koně ligy, ale po jedenácti kolech jsou až devátí při skóre 33:39. Víc gólů inkasovalo už jen trio ze dna tabulky – Ústí nad Labem, Sokolov a Kadaň.

Soupiska LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři:
Tomáš Štůrala, Daniel Dvořák, Kryštof Rochla.

Obránci:
Jaroslav Mrázek, Jakub Husa, Martin Novotný, Petr Krejčí, Jakub Muška, David Chujac, Jakub Březák, David Brančík, František Hrdinka.

Útočníci:
Tomáš Nouza, Tomáš Divíšek, Lukáš Krejčík, Lukáš Žálčík, Marek Račuk, Jan Berger, Dominik Hrníčko, Tomáš Jandus, Kryštof Ouřada, Petr Chlán, Lukáš Luňák, Václav Meidl, Matěj Novák, Petr Kafka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz