NHL Charity Showmatch je tady. Zapojí se i Hertl a další hvězdy

Foto: playzone.cz

V pondělí se od 20:00 uskuteční v Česku ojedinělá akce, kterou bude Charity Showmatch ve hře NHL20. Útočníci Tomáš Hertl, Martin Nečas, Filip Chlapík a Martin Kaut budou společně s předními českými gamery vybírat peníze na pomoc zdravotníkům v boji s koronavirem.

partneři českého hokeje

„Celá akce bude probíhat ve formátu 2 na 2, dvoučlenné týmy budou vždy tvořit jeden hokejista a jeden gamer," vysvětluje herní systém Roman Pilný, též známý pod přezdívkou "Blade", kterého z řad gamerů doplní například Radek "Kumbik" Kumbera, vítěz uplynulého ročníku Esport hokejové ligy

Charitativní showmatch bude probíhat v přátelském duchu, což svými slovy potvrzuje i Roman Pilný: „Moc se těším, ne každý den si můžete zahrát s TOP hráči z NHL. Půjde o zábavu, o dobrou věc. Určitě to bude velká sranda," vyjadřuje své pocity pár hodin před začátkem exhibice "Blade".

A právě brněnský patriot si už s dvojicí hokejistů z NHL zahrál, přesněji s Martinem Nečasem a Martinem Kautem. „S Nečasem jsem odehrál jen pár utkání, takže nemohu jeho výkony zhodnotit. Nicméně s Kautem jsem toho sehrál spoustu a mohu říct, že je to talent. Hraje skvěle, jde vidět, že do hry aplikuje své hokejové myšlení," nešetří se slovy chvály Pilný.

A třeba bude podobně mluvit po skončení showmatche i o ostatních hokejistech. Sledovat a podpořit charitativní akci budete moct od 20:00 na Nova Sport 2 a na Twitch kanále Romana "Bladea" Pilného.  

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz