NHL výzvy pokračují. Získá Chalupa první výhru pro hráče z TELH?

Foto: mountfieldhk.cz

Ve třetím utkání hráčů z Tipsport Extraligy proti předním gamerům ve hře NHL 20 změří síly hradecký útočník Matěj Chalupa a David "Willy9" Voňka. Souboj to bude o to pikantnější z důvodu, že Voňka obléká barvy královského města nejen s ovladačem v ruce, ale také na ledě!

Zlatá hokejka 2020

Utkání ve hře NHL 20 mezi hradeckým útočníkem Matějem Chalupou a Davidem Voňkou je naplánované na dnešní šestou hodinu odpolední. Sledovat ho budete moct ZDE.

David "Willy9" Voňka si bude moct spravit náladu po nepříliš vydařené základní části Esport hokejové ligy, ve které s Hradcem Králové zatím ani jednou nezvítězil. Na druhou stranu, Voňka je obráncem juniorského týmu Lvů, se kterými si lepší rok ani přát nemohl!

S Hradcem ovládl turnaj O Pohár DHL. To, co dokáže na úrovní virtuální, už může brát jako hezký bonus. „Zápas s Matějem beru jako hezké posezonní zpestření," svěřil se "Willy9" o nadcházejícím duelu proti Chalupovi, ve kterém bude bránit čest esport gamerů. 

A rozhodně má na co navazovat. Ve hře NHL 20 se spolu už utkali liberečtí hráči Dominik Hrachovina a "Dzouvi". Gamer Bílích Tygrů potvrdil roli favorita a zvítězil. Stejně si vedl i "CzechDomin" proti plzeňskému Dominiku Frodlovi.

Takže se tu vybízí jasná otázka – získají hráči Tipsport Extraligy první výhru? Nebo bude pokračovat série esport gamerů? Odpověď se dozvíme v 18:00! 

David Voňka

David Voňka | Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz