Nováček je zpátky v tréninku. Jak teď vypadá soupiska Sokolova?

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Podobně, jako tomu bylo u většiny prvoligových týmů, se sokolovští hokejisté v pondělí vrátili z dovolené a zahájili další fázi přípravy. Baník zatím trénuje na suchu, brzy ho ale čeká soustředění.

NHL 20

Sokolov po postupu do Chance ligy vsadí v podstatě na stejný tým, který na jaře vyhrál druhou ligu. Jedinými zkušenějšími posilami jsou zatím útočníci Jaromír Kverka s Martinem Osmíkem, oba už ale v klubu kdysi působili a mají vztah k regionu.

Baník bude nadále v úzkém spojení s nedalekými Karlovými Vary. „Spolupráce se velice podařila. Budeme v tom pokračovat dál," potvrdil pro klubový web Energie její trenér Martin Pešout. „Tak, aby Sokolov hrál důstojně první ligu a my měli kam sáhnout v případě, že nás budou provázet zranění."

Jak tato spolupráce bude vypadat? „Máme jasnou dohodu. První pětka Baníku budou naši hráči, které budeme moct využívat, ale budou probíhat v procesu v Sokolově, a to jak ve finančním, tak i v tréninkovém," popisuje Pešout.

Jeden z nejvýraznějších karlovarských talentů se ale v partnerském Sokolově (alespoň na začátku sezony) neobjeví. Útočník Otakar Šik bude minimálně do Vánoc v programu Dukla – vybojuje si nominaci na domácí mistrovství světa juniorů?

Hráči HC Baník Sokolov na pondělním tréninku

Brankáři: David Fečo, Jakub Kašpar, Ondřej Kuchař.

Obránci: Filip Bernáth, Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Patrik Michálek, Tomáš Přibyl, Petr Přindiš, Petr Vodička, Jan Tomeček, Daniel Zavřel.

Útočníci: Jan Bečvář, Michael Čejka, Martin Čurda, Michal Fečo, Lubomír Kovařík, Pavel Kuběna, Jaromír Kverka, Martin Osmík, Jan Petrov, Tomáš Rohan, Josef Stříbrný, Marek Švec, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána, Matěj Zadražil.

Jaromír Kverka.

Jaromír Kverka. | Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

Změny v HC Baník Sokolov

Příchody
Ondřej Kuchař (G, Karlovy Vary)
Filip Bernáth (O, jun. Karlovy Vary)
Daniel Zavřel (O, jun. Karlovy Vary)
Jaromír Kverka (Ú, Slavia)
Martin Osmík (Ú, Jihlava)

Odchody
Tomáš Závorka (G, konec kariéry)
Petr Hruška (G, ?)
Vojtěch Šik (O, konec kariéry)
David Hruška (Ú, konec kariéry)
Martin Trapl (Ú, Schönheider, NĚM4)
Ondřej Pajk (O, ?)
Adam Rulík (O, Karlovy Vary)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz