Novinky z Chance ligy: Sokolov hlásí nové tváře, Káňa jde do Německa

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Den po uzávěrce přestupů ještě kluby oznamují pohyby v kádrech. Kteří hráči na poslední chvíli změnili dres a kdo má kam vyřízené střídavé starty?

Aplikace Tipsport extraligy

Karlovy Vary se chystají na nejdůležitější část sezony, klub bude moct ve zbytku ročníku využít služeb množství hráčů partnerského Sokolova. 

Mezi zajímavé posily by se mohli zařadit Martin Kadlec nebo Jaromír Kverka. Oba borci jsou v první lize osvědčenými hráči, v dresu Energie už se navíc objevili. 

Tým z lázeňského města jinak může nasadit především mladé hráče. V defenzivě mohou naskočit František Klejna, Adam Rulík, David Tureček, Filip Krajčík nebo Vítek Benda.

Útoku vypomůžou Vít Jiskra, Otakar Šik nebo Martin Osmík.

S Třebíčí se pak Vary domluvily na střídavých startech obránců Petra Vodičky a Daniela Kowalczyka. Případně bude k dispozici i Tomáš Křehlík

Nesmíme zapomenout ani na karlovarské juniory, kteří aktuálně hrají za Kadaň. Jedná se o Lukáše Adámka, Lubomíra KupčaRóberta Bača.

Nové tváře ale hlásí i Sokolov. Na jeho soupisku byl dopsán sparťanský útočník David Vitouch, který už v extralize sehrál téměř padesát utkání.

Zkušenosti s extraligou mimo jiné má i obránce Jakub Březák, ten bude v klubu působit formou střídavých startů. 

Své nové působiště už zná i Jan Káňa, třicetiletý útočník po konci v Porubě zakotví v Německu.

Káňa byl v posledních dvou letech jedním z ofenzivních lídrů ostravského celku, letos ale na předchozí výkony nenavázal a před týdnem v klubu skončil. 

Horkou novinkou je zranění brankáře Martina Michajlova. Slávistická jednička se zranila při rozbruslení před zápasem s Jihlavou, mezi tři tyče se tak narychlo postavil Roman Málek. Bližší informace zatím nejsou k dispozici. 

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz