Novinky z Kadaně: přichází Michnáč, tři hráči se loučí

Foto: hcsparta.cz

Kadaň je od nové sezony sparťanskou farmou. V dresu Trhačů se tak mohou objevit i hodně zajímavá jména: jako třeba Albert Michnáč, který se k prvoligovému týmu připojil v pátek ráno.

HokejkaTV

Dvacetiletý útočník nastoupí už do večerního utkání proti německému Crimmitschau.

U Trhačů naopak nepokračují tři jiní hokejisté: ruský forvard Ivan Vorobjov, Jakub Planý a obránce Tomáš Hajič, který má podle kadaňských stránek namířeno do druholigového Tábora.

Michnáč se do Česka vrátil po třech sezonách v OHL, kde vystřídal tři různé týmy. Uplynulý ročník odehrál za Saginaw (85 utkání, 21+45).

Zároveň byl pravidelným mládežnickým reprezentantem: zúčastnil se například juniorského mistrovství světa 2018. 

Do NHL ovšem draftován nebyl.

I proto se v létě dohodl se Spartou, které se upsal na dva roky. Zkušenosti bude sbírat i v partnerské Kadani.

Aktuální kádr SK Trhači Kadaň

Brankáři: Oliver Štěpánek, Adam Wolf, Jan Mičán, Petr Galuška.

Obránci: Jakub Trefný, Michael Foltýn, Daniel Novák, František Gajdoš, Daniel Poizl, Jan Klodner, Lukáš Popela, Filip Eliáš, Jakub Sysel, Lukáš Chalupa, Cedric Delmarche, Adam Šilhán, Jakub Mert.

Útočníci: Lukáš Klíma, Jaroslav Kůs, Ondřej Šulek, Zdeněk Zabloudil, Jan Müller, Patrik Prymula, Dominik Řepík, Miroslav Kuba, Martin Dubský, Josef Rindoš, David Homer, Ondřej Bláha, Štěpán Čech, Jan Kanický, Matěj Zabloudil, Michal Hotěk, Michal Machač, Ondřej Matýs, Albert Michnáč.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz