Novinky z Valašského Meziříčí. Kdo zůstává a kdo naopak končí?

Foto: hcvm.cz

Valašské Meziříčí představilo první informace o tvořícím se kádru pro příští druholigovou sezonu. Klíčové je, že pokračuje obávané trio Rostislav Vaněk, Petr Dvořák a Petr Seidler.

Aplikace Tipsport extraligy

Šlo o tři suverénně nejproduktivnější hráče týmu, kteří sbírali přes bod na zápas. Šestatřicetiletý Dvořák přemýšlel o konci kariéry, podivné okolnosti v letošní sezoně ho ale přiměly k ještě jedné sezoně.

Bobři jsou domluvení i s dalšími útočníky: Jakubem Pořickým, Ondřejem Martiníkem, Šimonem Kuchaříkem i Jiřím Slovákem. Z obránců pak s jistotou pokračují Tomáš Holiš s Vojtěchem Barošem.

S dalšími hráči z loňského kádru bude vedení ještě jednat. Bobři ovšem určitě přijdou o útočníka Radka Pořízka, který přišel v průběhu sezony z Havířova a ve 27 zápasech zaujal 21 body (12+9). „Jeho cesty povedou nejspíše zpátky do vyšších soutěží," stojí na webu Valašského Meziříčí.

„Mým velkým přáním je, aby trenérská dvojice – Josef Doboš a asistent trenéra Lukáš Plšek – zůstala zachována."

Bobři skončili ve východní skupině druhé ligy pátí, ale jen se čtyřbodovou ztrátou na druhou Opavu. Vedení proto věří, že stávající realizační tým bude pokračovat.

„Mým velkým přáním je, aby trenérská dvojice – Josef Doboš a asistent trenéra Lukáš Plšek – zůstala zachována. S oběma budu mít ještě schůzku, ale doufám, že se domluvíme,“ říká na klubových stránkách hrající manažer Petr Dvořák.

Také Bobry ale zasáhla aktuální situace okolo pandemie koronaviru. „Děláme vše, abychom druhou ligu hráli," informuje druholigový celek svoje fanoušky. „Uvidíme, jak se ke všemu postaví sponzoři. To rozhodnou následující týdny a měsíce,“ dodal Dvořák.

Aktuální kádr HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankáři: –

Obránci: Vojtěch Baroš, Tomáš Holiš.

Útočnici: Rostislav Vaněk, Petr Dvořák, Petr Seidler, Jakub Pořický, Ondřej Martiník, Jiří Slovák, Šimon Kuchařík.

Foto: hcvm.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz