Nový litvínovský trenér? Jednání nevyšla, tým dál povede šéf Šlégr

Foto: hcverva.cz

Hokejisty Litvínova dál povede generální ředitel a předseda představenstva klubu Jiří Šlégr, který v únoru nahradil odvolaného Milana Razýma. Asistovat mu budou Radim Skuhrovec a nově i Jindřich Kotrla.

Nový fanshop

Když olympijský vítěz z Nagana na konci sezony přebíral mančaft pod svou taktovku, hlásil, že jde jen o dočasné řešení. Usilovně sháněl nového trenéra, ale s žádným z nich se nedohodl, a tak se tamní vedení rozhodlo, že nadále půjde cestou vlastních odchovanců.

„S žádným z trenérů se nám však nepodařilo najít společnou cestu při realizaci naší sportovní koncepce, respektive vize klubu a nezastírám, že s některými z nich jsme byli i zcela mimo realitu ekonomickou.“

„Absolvoval jsem několik jednání. S žádným z trenérů se nám však nepodařilo najít společnou cestu při realizaci naší sportovní koncepce, respektive vize klubu a nezastírám, že s některými z nich jsme byli i zcela mimo realitu ekonomickou,“ hlásí šéf klubu Jiří Šlégr.

Foto: hcverva.cz

Mančaft v novém ročníku povede společně s dosavadním asistentem Radimem Skuhrovcem a nově i s bývalým útočníkem Jindřichem Kotrlou. Ondřej Ježek pak po vzájemné dohodě končí na postu kondičního trenéra, klub bude spolupracovat s firmou AndrleSport.

S firmou AndrleSport bude úzce spolupracovat Kotrla

„Úzce spolupracovat s ní bude především Jindra Kotrla, který bude mít za úkol koordinovat kondiční připravenost a přenášet ji v rámci individuálních tréninků na led,“ přibližuje Šlégr, který zároveň děkuje Ježkovi za odvedenou práci v klubu, kde působil čtyři sezony.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz