Nový název, staronový partner. Ševci jdou do sezony jako PSG Berani Zlín

Foto: hokej.zlin.cz

15. srpna 2018, 16:14

Adam Bagar

Extraligový Zlín půjde do nového ročníku 2018-19 s novým názvem a staronovým generálním partnerem. Ševci budou nově vystupovat jako PSG Berani Zlín! Vedení zlínského klubu to dnes oznámilo na veřejné tiskové konferenci v Nákupním centru Čepkov.

Jágr Chance liga

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo dotáhnout jednání do úspěšného konce. Titulárním sponzorem klubu se stává silná společnost PSG. Do příští sezony tak vstoupíme s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu,“ potvrzuje jednatel a generální manažer zlínského hokeje Martin Hosták.

„Je symbolické, že právě v roce oslav devadesátého výročí se vrací společnost, která s naším klubem strávila v názvu nejdelší čas. Uzavřeli jsme víceletou smlouvu, což znamená, že klub stojí na pevných základech,“ těší zlínského činovníka. „Ale stále se snažíme získávat další partnery,“ dodává Martin Hosták.

Podrobnosti o smlouvě prozradit nechtěl. „Podpora od společnosti PSG je vyšší než byla loni s firmou Aukro, částku však nebudeme zveřejňovat,“ hlásí zlínský jednatel s tím, že nové dresy klub představí v pátek 7. září na slavnostním zahájení sezony. Na této akci bude zároveň odkryt kádr pro sezonu 2018-19.

Společnost PSG byla generálním partnerem tamního hokeje od léta 2008, celkem dlouhých devět sezon. Během tohoto období dosáhli Berani na zlato a stříbro. V sezoně 2013-14 slavili druhý mistrovský titul v historii klubu, o rok dřív skončili druzí, když se až v 97. minutě klíčové sedmé bitvy sklonili indiánům.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz