OBRAZEM: První trénink byl bez Krejčího, už ale s Gulašem nebo Frolíkem

Foto: Jan Beneš, Český hokej

13. prosince 2021, 22:03

Marek Hedbávný

Národní tým má za sebou zahajovací večerní trénink v pražské Tipsport areně. Od úterý už se na Channel One Cup bude připravovat v O2 areně.

Fanshop národního týmu

Sešel se opravdu zkušený tým v čele s Janem Kovářem, Milanem Gulašem, Michaelem Frolíkem nebo Jakubem Jeřábkem. 

Staří a dobří přátelé se na sebe těšili, proto to na tréninku hýřilo úsměvy. Ostatně mrkněte se sami na fotogalerii od Jana Beneše ↓

Nominace Česka na Channel One Cup

Brankáři:
Marek Mazanec (HC Oceláři Třinec), Šimon Hrubec (Avangard Omsk, KHL), Roman Will (Traktor Čeljabinsk, KHL).

Obránci:
Jakub Jeřábek (Spartak Moskva, KHL), David Musil (HC Oceláři Třinec), Filip Pyrochta (SaiPa Lappeenranta, FIN), Petr Zámorský (Örebrö HK, SWE), Lukáš Klok (Neftěchimik Nižněkamsk, KHL), Jakub Krejčík (Dinamo Minsk, KHL) Jan Ščotka (JYP Jyväskylä, FIN), Libor Šulák (Admiral Vladivostok, KHL).

Útočníci:
Andrej Nestrašil 
(HC Oceláři Třinec), Jan Kovář (EV Zug, SUI), Vladimír Sobotka (HC Sparta Praha), Jakub Flek (HC Energie Karlovy Vary), Lukáš Jašek (Pelicans Lahti, FIN), Michal Řepík (HC Sparta Praha), Tomáš Hyka (Traktor Čeljabinsk, KHL), Adam Musil (HC Dynamo Pardubice), Lukáš Sedlák (Traktor Čeljabinsk, KHL), Michael Špaček (Frölunda HC, SWE), David Krejčí (HC Olomouc), Milan Gulaš (HC Motor České Budějovice), Michal Kovařčík (HC Oceláři Třinec), Michael Frolík (HC Lausanne, SUI), (HC Škoda Plzeň), Matěj Blümel (HC Dynamo Pardubice).

Realizační tým Česka

Generální manažer: Petr Nedvěd.
Hlavní trenér: Filip Pešán.
Asistenti trenéra: Martin Straka a Jaroslav Špaček.
Trenér brankářů: Zdeněk Orct.
Videokouč: Aleš Vladyka.
Týmový doktor: Roman Mizera.
Fyzioterapeut: Radovan Sakaláš.
Kondiční trenér: Dominik Kodras.
Kustodi: Zdeněk Šmíd, Petr Šulan a Oldřich Kopecký.
Manažer: Jan Černý.
Media manažer: Zdeněk Zikmund.
Social media manažer: Ondřej Kalát.

Program turnaje Channel One Cup

Středa 15. prosince:
16:30 Rusko – Kanada (v Moskvě)

Čtvrtek 16. prosince:
16:30 Švédsko – Rusko (v Moskvě)
18:00 Česko – Finsko (v Praze)

Pátek 17. prosince:
13:00 Kanada – Švédsko (v Moskvě)

Sobota 18. prosince:
9:00 Finsko – Kanada (v Moskvě)
13:30 Rusko – Česko (v Moskvě)

Neděle 19. prosince:
9:00 Česko – Švédsko (v Moskvě)
13:30 Rusko – Finsko (v Moskvě)

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz