Odměna za skvělé výkony. Slávista Michajlov nakoukne do extraligy

Foto: David Vošický, hc-slavia.cz

Slávistický brankář Martin Michajlov si výbornými výkony v Chance lize řekl o střídavé starty do extraligy. Už při zápase proti Litvínovu pomůže Mladé Boleslavi.

HokejkaSHOPvanoce

„Celý tým odvádí dobrou práci a Martin je jeho důležitým článkem. Jsme rádi, že si toho všimli i v extralize. Na jeho roli u nás se nic nemění, Boleslav ho může využít vždy po dohodě s naším klubem,“ přibližuje na klubovém webu sportovní manažer Slavie Jiří Veber.

„Mám radost z toho, že jsem dostal šanci nahlédnout do nejvyšší soutěže a za další zkušenosti, které mi to může dát.”

Pětadvacetiletý Michajlov bude figurovat v zápise o utkání už při dnešním střetnutí s Litvínovem, bude plnit roli brankářské dvojky. „Mám radost z toho, že jsem dostal šanci nahlédnout do nejvyšší soutěže a za další zkušenosti, které mi to může dát,” hlásí natěšeně.

Martin Michajlov přišel do Slavie před letošní sezonou a stal se důležitou součástí týmu, který si už zajistil minimálně předkolo play off. „Všichni jsme moc rádi, že se to povedlo. Dokázali jsme si, že máme na to hrát pěkný hokej a s každým bojovat o vítězství,” líčí.

Statistiky brankářů v Chance lize »

Michajlov patří k nejlepším gólmanům Chance ligy, ve dvaceti střetnutích vychytal třináct výher s úspěšností zákroků 92,7 procenta. Angažmá se Slavii si maximálně užívá. „Máme výbornou partu, všichni jsme si sedli a taháme za jeden provaz,” uzavírá opora Slavie.

Soupiska BK Mladá Boleslav

Brankáři:
Gašper Krošelj, Jan Růžička, Radek Haas, Martin Michajlov.

Obránci:
David Bernad, Ondřej Dlapa, Mitchell Fillman, Marek Hrbas, František Hrdinka, Karel Klikorka, Sabahudin Kovačevič, Jiří Kurka, Martin Pláněk, Martin Ševc.

Útočníci:
Maris Bičevskis, David Cienciala, Oscar Flynn, Vladislav Houška, Žiga Jeglič, Jakub Klepiš, Pavel Kousal, Mário Lunte, Petr Maršoun, Ondřej Najman, Lukáš Pabiška, Pavol Skalický, Jan Stránský, David Šťastný, Michal Vondrka, Adam Zbořil, Radim Zohorna, Lukáš Žejdl.

Soupiska HC Slavia Praha

Brankáři: 
Roman Málek, Martin Michajlov, Dominik Šorf.

Obránci: 
Milan Antoš, Jindřich Barák, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Petr Hořava, Jiří Kučný, Jan Novák, Marek Ryzák, Michal Steinocher, Dominik Valík.

Útočníci: 
Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Aleš Furch, Jan Hlaváč, Michal Hotěk, Dávid Kohút, Filip Kuťák, Zdeněk Kubica, Adam Kubík, Filip Kuťák, Martin Ondráček, Dominik Pacovský, Martin Šagát, Tomáš Šmerha, David Šteiner, Petr Vampola, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec, Robin Všetečka.

Foto: David Vošický, hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz