Odměna za výborné výkony: Bednář je hráčem sezony ve skupině Sever

Foto: Facebook HC Vrchlabí

V posledních dvou týdnech jsme vyhlašovali individuální ceny v druholigové skupině Sever. Nyní jsme se dostali k vyvrcholení – hráčem sezony byl zvolen Jaroslav Bednář.

Chance liga na Hokejka TV

Třiačtyřicetiletý matador byl kromě toho vyhlášen nejlepším útočníkem skupiny a dostal se i do All-Star týmu.

Bednáře v anketě na první místo zařadili čtyři zástupci klubů z devíti. Velmi dobře si vedl jeho ofenzivní kolega Petr Sýkora, který s malým odstupem skončil na druhém místě. První trojici pak uzavřel další klíčový muž Vrchlabí – Jan Hlaváč.

Hokejisté Stadionu zkrátka letošní udílení individuálních oceněních naprosto ovládli. Mezi nejlepší hráče na svém postu patří Jakub Soukup, Tomáš Jirků nebo právě Jaroslav Bednář. Pouze nejlepší junior nepocházel z kádru podkrkonošského celku, stal se jím děčínský Jan Smola.

Bývalá ikona pražské Slavie se hokejem prostě bavila: důkazem budiž 93 bodů (31 branek, 62 asistencí), které nasbírala v pouhých 51 zápasech za poslední dvě sezony. Minulý rok to ve vyřazovací části sice nevyšlo, letos ale modrobílí trochu netradiční cestou vytyčený cíl splnili.

Mohlo by jít o uzavření povedené kapitoly. I když, kdo ví? Přestože se Bednář bude připravovat se Slavií a není vyloučeno, že za ní nastoupí, tak dveře nemá zavřené ani do Vrchlabí. Podle vyjádření na webu prvoligového nováčka jsou obě strany ve spojení a existuje možnost střídavých startů.

Vyhlašování individuálních ocenění v severní skupině je tímto kompletní. Dále budeme pokračovat zbylými dvěma skupinami.

Hráči sezony ve 2. lize - Skupina Sever

2019/2020Jaroslav Bednář (Vrchlabí)

Individuální ceny ve 2. lize za sezonu 2019/20 - Skupina Sever

Nejlepší brankář: Jakub Soukup (HC Stadion Vrchlabí)
Nejlepší obránce: Tomáš Jirků (HC Stadion Vrchlabí)
Nejlepší útočník: Jaroslav Bednář (HC Stadion Vrchlabí)
Nejlepší junior: Jan Smola (HC Děčín)
Nejlepší trenér: Václav Baďouček (HC Stadion Vrchlabí)
All-Star tým: Jakub Soukup (Vrchlabí) – Tomáš Jirků (Vrchlabí), Michal Pavlů (Jablonec) – Jaroslav Bednář (Vrchlabí), Petr Sýkora (Vrchlabí), Jan Hlaváč (Vrchlabí)
Hráč sezony: Jaroslav Bednář (HC Stadion Vrchlabí)

Foto: Anton Martinec, Facebook HC Vrchlabí

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz