Odmítnuté nabídky z Moravy? V Sokolově hlásí už pátý podpis

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Po Tomáši Rohanovi, Petru Přindišovi, Tomáši Vracovském a Marku Švecovi si Sokolov pojistil minimálně na další rok také služby útočníka Jakuba Vrány. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Měl jsem nabídky od dvou týmů na Moravě, ale pro mě byla priorita zůstat doma. Jsem rád, že to tak nakonec dopadlo,“ hlásí 24letý útočník, který se v uplynulém ročníku po pěti letech vrátil do první ligy, kterou dřív hrál krátce za Kadaň.

Za Baník po postupu sehrál 45 zápasů, zapsal v nich slušných 23 bodů za 11 gólů a 12 asistencí. Konec ročníku však strávil na opačném konci republiky. Krátká štace v Havířově mu příliš nesedla, AZetu pomohl v osmi utkáních jen bodem.

Nyní se bude hlásit zase zpátky na sokolovském stadionu, novou sezonu vyhlíží optimističtěji než tu předchozí. „Loni jsme byli nováček soutěže. Za ten rok jsme se zvládli adaptovat, získali zkušenosti a příští ročník bude určitě vypadat jinak.“

Odchovanec karlovarského hokeje si za Baník poprvé zahrál v sezoně 2015/16, do klubu se pak vrátil před dvěma lety a pomohl mu k postupu. Mezitím sbíral zkušenosti v Hodoníně a krátce také ve Vsetíně, dřív si zahrál i za Klášterec nad Ohří.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz