Oficiální sportovní nápoj české hokejové reprezentace

25. května 7:55

esportsadmin esportsadmin

Plastovou lahev s nápisem Isostar asi znáte. Možná vám z ní dával napít táta, když jste hráli hokej na zamrzlém rybníku. Tahle značka ale frčí i teď a stále má co nabídnout.

Nový fanshop

Isostar nabízí širokou škálu energetických a výživových preparátů, a to vše ve špičkové kvalitě, čímž se liší od levnější konkurence. Zároveň se zavázal k plnění "Clean Engagement" a vyzývá tak k sociální a ekologické odpovědnosti.

S tím je spojen také boj za čistý sport bez dopingu. Isostar jako jedna z prvních značek začala garantovat čistotu svých výrobků. Každý z produktů je pravidelně kontrolován a prochází testováním ve výzkumných institutech, a splňuje tak závazky dané Světovou antidopingovou společností WADA-AMA.

Isostar není jen pro profíky

Myslíte si, že když nejste druhý Jaromír Jágr nebo Petra Kvitová, nepotřebujete se o sportovní výživu zajímat? Chyba. Stačí, když rádi sportujete a chcete jen předcházet dehydrataci a ztrátě energie, třeba při šlapání do kopce v parném létě na kole, nebo na dlouhém výletě po horách. Vždy na tom budete mnohem lépe s nápojem Isostar, než s nealko pivem nebo energy drinky, protože ty váš organismus ještě více dehydratují.

Výsledky pravidelných testů prokázaly, že rychlost absorpce isotonického nápoje Isostar do organismu ve střevech je mnohokrát vyšší než u vody nebo šťáv.

Isostar nápoje ale nemusí využívat pouze sportovci. Dehydratací mohou trpět také řidiči, dělníci, nebo maminky s dětmi. Isostar je tady pro všechny, kteří to potřebují.

Co je vlastně slavný nápoj Isostar zač?

Isostar je isotonický nápoj na bázi sacharidů, který se okamžitě vstřebá do organismu, obnoví jeho přirozenou hydrataci a tím doplní přísun energie. V praxi to znamená, že je to nejrychlejší a nejzdravější způsob, jak se při vyčerpání dostat zpět do formy.

Navíc letos přichází Isostar s vylepšenou recepturou. Základní řada Hydrate&Perform je nyní obohacena o antioxidanty, neobsahuje žádná barviva ani zvýrazňovače chuti a má pouze přírodní aromata. Je tudíž vhodná již pro děti od 3 let.

Isostar a hokej

Letos je to již 25 let, co značka Isostar spolupracuje s pořadateli mistrovství světa v hokeji. Po celou tu dobu se o všechny týmy stará jeden člověk, který je všem účastníkům plně k dispozici, zodpovídá za pitný režim hráčů a navrhuje skladbu jejich jídelníčku.

I zde se Isostar spolu s Mezinárodní hokejovou federací IIHF a Světovou antidopingovou agenturou WADA-AMA zasadil v boji proti dopingu ve sportu a v rámci Mistrovství světa pořádají kampaň se zeleným pukem s mottem "Doping is offside". Tuto kampaň podporuje velké množství světových hokejistů.

Již dlouhá léta je značka Isostar partnerem také České hokejové reprezentace, kde se o tým stará v průběhu celého roku. Český národní tým tak může testovat celou řadu produktů Isostar.

Pro všechny fanoušky hokeje Isostar vytvořil k letošnímu hokejovému výročí speciální akci, a to slevu 25 % na novou řadu isotonických prášků Hydrate&Perform. Stačí při nákupu některého prášku z této řady na e-shopu www.isostar.cz zadat slevový kód "25LETMS".

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz