Olomouc hlásí výpomoc do útoku. Vrací se bývalá dlouholetá opora

Foto: hcdukla.cz

Dres olomouckých Kohoutů oblékal šest sezon, v ročníku 2013/14 byl součástí postupového týmu. Nyní 31letý útočník Matěj Pekr nastoupí za Hanáky v rámci střídavých startů znovu. Figuruje v sestavě na zápas proti Hradci Králové.

HokejkaTV

Pekr si za Moru zahrál naposledy 22. března 2016, kdy Kohouti poprvé od svého návratu mezi elitu hráli play off. Stejně jako poté ještě dvakrát proti Plzni. Uničovský rodák ale neměl po postupu v týmu Olomouce pevné místo, a tak spíše hrával za Třebíč.

Před sezonou 2016/17 odešel do Kladna, od uplynulé sezony pak nastupuje za jihlavskou Duklu. V ní během minulého ročníku zaznamenal své osobní maximum, když v 49 zápasech základní části posbíral 53 bodů za 35 gólů a 21 asistencí.

Foto: Karolina Martinková, hc-olomouc.cz

O bod tím překonal svůj do té doby nejlepší počin, který činil 52 bodů (31+21) z ročníku 2012/13 právě v dresu hanáckého celku. V aktuální sezoně, ve které se Dukle zatím dvakrát nedaří, dokázal do statistik během 14 duelů nastřádat devět bodů (4+5).

V zápase 11. kola proti královéhradeckému Mountfieldu nastoupí ve třetím útoku na levém křídle po boku Lukáše Nahodila a Viléma Buriana.

Jak se mu jeho velký návrat vydaří? 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz