Olomouc posiluje útok! Z Komety se na Hanou stěhuje Lukáš Nahodil

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

2. října 2018, 18:01

Adam Bagar

Extraligová Olomouc hlásí zajímavou posilu do ofenzivy, z mistrovské Komety získala do svých řad zkušeného útočníka Lukáše Nahodila.

Týden hokeje 2022

Hanáci se delší čas netajili tím, že by ještě rádi získali posilu do útoku. „V našich podmínkách se střelec těžko kupuje a když bychom o nějakého měli zájem, budou o něj mít zájem všichni. Ale útok chceme doplnit,“ přiznal nedávno generální manažer Erik Fürst.

Dočkal se. Na Hanou se stěhuje třicetiletý útočník Lukáš Nahodil, který přichází z mistrovské Komety. Brno reaguje na přetlak v ofenzivě, před časem totiž do svých řad přivedlo Václava Karabáčka, který nastoupil už v zápasech v Pardubicích a doma proti Třinci.

Foto: Roman Kantor, hc-kometa.cz

Nahodil přitom letos v Brně bodově nestrádal, v šesti zápasech aktuální sezony zaznamenal čtyři body a s třemi brankami na kontě je společně s Martinem Zaťovičem nejlepším střelcem jihomoravského výběru, který posílil už před uplynulou sezonou 2017-18.

Nahodilovi se loni v Brně nedařilo, a tak si krátce zahrál i v Mladé Boleslavi. Předtím dlouhé roky oblékal pardubický dres. Celkem mezi tuzemskou elitou sehrál 325 utkání, nasbíral v nich 133 bodů. Na kontě má i tři tituly – dva s Dynamem a jeden s Kometou.

Aktuální soupiska HC Olomouc

Brankáři:
Branislav Konrád, Jan Lukáš.

Obránci:
Tomáš Dujsík, Jakub Galvas, Jan Jaroměřský, Jiří Ondrušek, Ludvík Rutar, Robin Staněk, David Škůrek, Jan Švrček, Martin Vyrůbalík.

Útočníci:
Vilém Burian, Miroslav Holec, Zbyněk Irgl, Aleš Jergl, Jan Káňa, Jan Knotek, Petr Kolouch, Marek Laš, Bruno Mráz, Lukáš Nahodil, David Ostřížek, Josef Podlaha, František Skladaný, Petr Strapáč, Vojtěch Tomeček.

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz