Olomouc posiluje zadní řady, z Komety získala Tomáše Dujsíka

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

29. srpna 2017, 12:15

Adam Bagar

Po třineckém Lukáši Galvasovi hlásí extraligová Olomouc druhou letní posilu do obrany, zadní řady Hanáků rozšíří brněnský Tomáš Dujsík, jenž v minulé sezoně hrál za Karlovy Vary. O jeho přestupu informoval moravský klub na svém oficiálním webu.

HokejkaTV

V hvězdami našlapaném brněnském kádru by nedostával tolik prostoru, proto už v předchozí sezoně měnil zadák Tomáš Dujsík jih Moravy za západ Čech. Hostoval v karlovarské Energii, kde za 52 duelů nasbíral 16 bodů. Sestupu do WSM Ligy však zabránit nedokázal.

Čtyřiadvacetiletý hráč se na nový ročník chystal ve „své“ Kometě. V přípravě nastoupil k pěti utkáním, postupně si zahrál proti prvoligové Třebíči, Zlínu, extraligovému nováčkovi z Jihlavy a Ligu mistrů si při náročném severském turné vyzkoušel ve Stavangeru a Kuopiu.

Dujsík přichází do Mory na přestup, nastoupí už v Trenčíně

Další zápasy však v prestižní evropské soutěži nepřidá. Aspoň ne letos. Obránce se v Brně loučí a nově bude hrát elitní tuzemskou soutěž za nedalekou Olomouc. „Tomáš Dujsík odchází z Brna do Olomouce na přestup,“ oznámily oba kluby na svých oficiálních webech.

Šikovný bek absolvoval na Hané první trénink, trenér Zdeněk Venera s ním počítá také do večerní přípravné partie na ledě slovenského Trenčína. Dujsík je druhou letní posilou zadních řad Mory, hned na startu přípravy klub získal zkušeného Oceláře Lukáše Galvase.

Příchody do HC Olomouc:

Lukáš Galvas (Třinec)
Roman Vlach (Zlín)
Dávid Buc (Banská Bystrica)
Tomáš Dujsík (Kometa Brno)

Odchody z HC Olomouc:

Jakub Matai (Litvínov, zkouška)
Tomáš Mikúš (Nitra)
Juraj Mikúš (Slovan Bratislava)
Pavel Skrbek (Znojmo)
Alex Rašner (Chomutov)
Tomáš Fořt (Zlín)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz