Orlová se po roce vrací do kraje, 2. ligu nebude hrát ani Český Těšín

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

10. června 2019, 14:37

Adam Bagar

Po Letňanech, které prodaly licenci do Příbrami, se v nové sezoně druhé ligy nepředstaví ani hokejisté Orlové a Českého Těšína. Orli to uvedli na svých webových stránkách.

Partneři Českého hokeje

Orlová se loni po čtyřech ročnících vrátila na druholigovou mapu, když odkoupila licenci od postupující Studénky, ale ve třetí nejvyšší soutěži vydržela jen rok. Ačkoliv slavila kýženou záchranu, míří zpátky o patro níž.

„Orli se sice pod vedením kouče Darka Stránského zachránili, vedení klubu se ale nakonec po pečlivé úvaze rozhodlo, že se do druhé ligy nepřihlásí. Po roce se klub z Orlové vrací zpět do krajského přeboru,“ informují Orli.

V Orlové se zase půjde na derby s Bohumínem, Karvinou či Těšínem

„V dalším ročníku nás tak v krajské soutěži čekají derby s Bohumínem, Karvinou či Českým Těšínem, který se, stejně jako Orlová, druhé ligy i přes úspěšnou kvalifikaci nezúčastní,“ dodávají zástupci slezského klubu.

Smutní i fanoušci Českého Těšína. Vlci v play off nezaváhali, poradili si s Frýdkem-Místkem B, Studénkou, Karvinou, v následné kvalifikaci s Jindřichovým Hradcem a získali právo účasti v soutěži. Ale nevyužijí jej.

Foto: Facebook HC Wolves Český Těšín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz