Osmý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 154 klubů

Foto: Karel Švec, Český hokej

Konec ledna už je za rohem a s ním se blíží i další Týden hokeje. Oblíbenou a už tradiční akci tentokrát ve spolupráci s Českým hokejem uspořádá všech 154 klubů zapojených do projektu Pojď hrát hokej, což je nejvíce v historii této náborové akce. Šanci vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou nebo hokejistkou, tak bude mít opravdu každý, tentokrát v termínu od 20. do 26. ledna 2020.

Esport hokejová liga

Mezi 154 pořádajícími kluby není tentokrát ani jeden nováček. Pokud jste tedy nestihli některou z minulých náborových akcí pořádaných ve vašem nejbližším okolí, máte jedinečnou šanci to teď napravit.

Pro všechny děti je připraveno spousta zábavy jak na ledě, tak i mimo něj. Organizátoři ve spolupráci s Českým hokejem připravili nespočet her, dovednostních disciplín i soutěží, které malým zájemcům o lední hokej přiblíží, jaké je to být hokejistkou nebo hokejistou.

Konkrétní termíny náborových akcí v klubech »

V minulých ročnících na průběh Týdne hokeje dohlížely i takové hvězdy jako Jaromír Jágr, Martin Ručinský, Patrik Eliáš nebo třeba Martin Straka. Děti se tak mají na co a i na koho těšit! Pro každého účastníka Týdne hokeje budou navíc připraveny dárky včetně pravých hokejových dresů.

A na své si přijdou i rodiče. Pro ty je rovněž připraven doprovodný program, během kterého se dozví, co obnáší mít doma malého sportovce, jak je v daném klubu organizována práce s mládeží a jaký přínos má hokej pro jejich děti. A to jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Rovněž budou představeny další projekty Českého hokeje, jako například Výstroj pro nejmenší, které si kladou za cíl poskytnout dětem hokejové vybavení bez nutnosti jeho nákupu. Navíc každý účastník Týdne hokeje, který se zaregistruje do projektu Pojď hrát hokej, má možnost získat dárkový poukaz na příspěvek na pořízení výstroje. Více informací naleznete zde.

Osmý Týden hokeje nepřinese žádnou „suchou“ variantu této náborové akce. To znamená jediné – brusle berte s sebou! Pokud jimi vaše ratolest ještě nedisponuje, kontaktujte některého z organizátorů. Jak kontakt, tak přesný termín konání ve vašem klubu, najdete na webu projektu Pojď hrát hokej.

Foto: Karel Švec, Český hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz