сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Ostudné góly! štve Mlejnka. Když nepracujete osm hodin, nemůže přijít výplata

Trenér Karel Mlejnek a kapitán Matúš Sukeľ | Foto: Hynek Haruda, hcverva.cz

30. listopadu 2022, 13:50

Ondřej Mach

Tři triumfy v řadě, čtyři zelené fajfky z pěti – tak začala trenérská mise Karla Mlejnka v trápícím se Litvínově. Střih. Tři porážky po sobě a jen čtyři body z posledních pěti duelů. Nový realizační tým na severu Čech zažívá po reprezentační pauze první hlušší období.

Už nedělní kolaps na ledě Mladé Boleslavi byl alarmující. Chemici ještě v polovině základní hrací doby vedli vysoko 3:0, domů se ovšem vraceli s prázdnou a šestigólovým přídělem.

A jestli chtěli hrozivý závěr proti Bruslařům hodit za hlavu... Tak se to nepovedlo. 

O dva dny později doma s Plzní nezachytili hned úvodní dvacetiminutovku a dvougólové manko pak vymazat nedokázali. 

Šéf litvínovské střídačky na pozápasové tiskové konferenci logicky působil velmi rozladěně. 

„Upozorňovali jsme hráče, že vyhraje ten, kdo bude mít větší srdce.“

„Myslím, že první dvě branky byly ostudné. Hráčům jsme úmyslně nepřipomínali závěr zápasu v Boleslavi. Upozorňovali jsme je, že vyhraje ten, kdo bude mít větší srdce,“ povídal Mlejnek.

Právě první dvě laciné trefy určily ráz celého střetnutí. Brankář Godla nejprve chybou během přesilovky nabídl snadný gól Kryštofu Hrabíkovi, v 17. minutě pak po nedorozumění černožlutých do odkryté klece skóroval Jan Schleiss.

„Dneska jsme si zápas prohráli první třetinou. Vstoupili jsme do nej strašně lehkovážně, dostali jsme tři góly skoro do prázdné branky,“ připojil se kapitán Matúš Sukeľ.

„V první třetině se naše slova úplně minula účinkem. Když někdo v práci nepracuje osm hodin, jak má, tak výplata v podobě bodů nemůže přijít,“ zlobil se Mlejnek.

„Teď nám tři zápasy nevyšly, ale já věřím, že se karta obrátí.“

Naději pro severočeskou partu potom až zhruba pět minut před koncem vykřesal svým druhým zásahem obránce Janis Jaks. To už ale bylo pozdě...

Západočeši stvrdili třetí vítězství za sebou brankou do prázdné klece.

„Není to příjemné. Teď nám tři zápasy nevyšly, ale já věřím, že se karta obrátí. Naší poctivou prací se musíme vrátit k vyhrávání,“ velel Sukeľ.

„Za pět týdnů práce se tým jen přitáhl na mančafty zespodu, to je všechno.“

Po zlepšených výsledcích se tedy Verva nachází zpátky tam, kde byla. Se shodným bodovým ziskem jako České Budějovice nebo Kladno zůstává přilepená v extraligovém suterénu.

„Když se podíváme na tabulku… Co k tomu dodat. Za pět týdnů práce se tým jen přitáhl na mančafty zespodu, to je všechno. Na jednu stranu zaplaťpánbůh za to, ale musíme makat dál,“ přemítal litvínovský kouč na závěr.

HC VERVA Litvínov

HC VERVA Litvínov | Foto: Hynek Haruda, hcverva.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz