Otloukánek? To asi ne! TOP 5 posil nováčka z Kolína

Kolín bude hrát Chance ligu poprvé v její samostatné historii. Vedení opakuje, že nechce, aby šlo o jednoroční epizodku. A podle posil je vidět, že to Kozlové se záchranou myslí vážně.

Generali Česká Cup

Štěpán Lukeš (G, 24 let)

Minulá sezona: Mountfield, 8 zápasů (86,84 %, 4,00 G/Z)

Pro Kozly je klíčové, že se domluvili na spolupráci s extraligovým Mountfieldem. Jedním z hráčů, kteří budou mít do Chance ligy střídavé starty, je Štěpán Lukeš. Ten to má těžké, jasnou jedničkou Mountfieldu je hvězdný Marek Mazanec. Lukeš by tedy Kolínu mohl být k dispozici poměrně často – pro nováčka jde o zajímavou posilu, vždyť Lukeš má za sebou i jednu sezonu v pozici extraligové jedničky Chomutova.

Miroslav Kukla (O, 20 let)

Minulá sezona: Litoměřice, 36 zápasů (5+8)

Patřil k nejlepším juniorům uplynulého ročníku. Ukázal i velký ofenzivní potenciál – pět gólů, to je na obránce velmi slušná porce. Nebýt zranění, mohl zanechat ještě větší dojem. Jak bude jeho hokejový rozlet pokračovat? 

Lukáš Blaha (O, 24 let)

Minulá sezona: Chomutov, 37 zápasů (2+9)

Zatímco v předešlých letech se propadal ve statistice +/- do hodně nepěkných čísel, v posledním ročníku překvapil a vedl si solidně. Tlačí se do koncovky, v Kolíně by to mohl rozbalit a získat spoustu bodů. Bude zajímavé ho sledovat.

Jan Veselý (Ú, 26 let)

Minulá sezona: České Budějovice, 48 zápasů (24+9)

Stroj na góly. Je skvělý v tečování střel, dorážkách... Loni byl druhým nejlepším střelcem Motoru, to o lecčems svědčí. V Kolíně navíc bude mít velkou motivaci: chce se totiž probojovat do partnerského Mountfieldu.

Lukáš Krejčík (Ú, 29 let)

Minulá sezona: Prostějov, 46 zápasů (8+18)

V Chance lize měl kdysi základní část, ve které pokořil čtyřicetibodovou hranici. Pravidelně dává okolo patnácti gólů za sezonu. Až uplynulý ročník v Prostějově se mu příliš nevydařil, k tomu si ještě poranil koleno. Věřme, že zranění jeho kariéru tolik neovlivní a že se opět zařadí k nejlepším prvoligovým forvardům. Vyniká bruslením, bojovností a k tomu je produktivní.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz