сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Pardubice vyrovnaly klubový rekord! Máme v kabině parádní partu, těší Radila

Foto: Facebook HC Dynamo Pardubice

Pardubičtí šli do utkání s Energií s tím, že mohou vyrovnat klubový rekord v počtu výher v řadě. Jenže právě Karlovy Vary jsou jediným klubem, kdo dokázal Dynamo obrat o všechny body. Utkání se podle toho i vyvíjelo, celé se neslo v opatrném duchu a hrálo se velmi vyrovnaně. Nakonec rozhodly přesilové hry ve druhé třetině, u obou gólů asistoval i Lukáš Radil. „Vše se zapečetilo gólem do prázdné branky a nám spadl kámen ze srdce,“ přiznává pardubický útočník po vítězství 3:1.

„Opět nám skvěle zachytal gólman. Myslím si, že jsme si snad poprvé v sezoně výrazně pomohli přesilovkami, ty nám vyšly dobře. Samozřejmě Karlovy Vary hrají výborně, je hrozně těžké se proti nim prosadit v soubojích jeden na jednoho. Jsou také velmi důslední, nebyl to vůbec lehký zápas. Šlo o to neudělat chybu a dotáhnout vše do zdárného konce,“ líčí spokojeně Lukáš Radil.

Zvítězili jste podvanácté v řadě a vyrovnali tím klubový rekord. Předpokládám, že v kabině panuje výborná nálada...
Je skvělá, v kabině se utvořila parádní parta kluků a panuje celkově obrovská spokojenost. Je to o nepodléhání zbytečným tlakům a držení se při zemi. Musíme takhle pokračovat i nadále.

Cítíte jako lídr tabulky alespoň nějaký tlak? Přece jen jste tím, koho se snaží všichni sesadit z vítězné vlny…
Stoprocentně. Myslím si, že po nás každý tým jde už od začátku sezony. Ze začátku jsme se s tím museli vyrovnat. Nyní už bych řekl, že jsme na vše zvyklí, takže se nejedná o nic nového.

Energie je doposud stále jediným celkem, který vás dokázal obrat o tři body. Měli jste to před zápasem v hlavách?
Měli jsme to v hlavách určitě za stavu 2:1, několikrát jsme nepůsobili úplně jistě. Naštěstí dal Honza Košťálek gól do prázdné branky, čímž se vše zapečetilo a nám spadl kámen ze srdce.

Ve druhé části jste odskočili o dvě branky, čím se vám povedlo soupeře zaskočit?
O první pauze jsme si řekli, že musíme zabrat, protože Karlovy Vary hrály dobře. Chtěli jsme najít v jejich výkonu nějaké skuliny, které se nám podařilo potrestat.

Nechybělo mnoho a povedlo se vám domácí vynulovat, co se stalo v té třetí třetině?
Dali nám branku z přesilovky. Oni jsou celkově velmi rychlí a dobře bruslí, čehož dokázali v početní výhodě využít. Bohužel, to se stává, takový je hokej.

Přidal jste dvě asistence do své bohaté bodové sbírky a dotáhl se na lídra bodování Dominika Lakatoše. Myslíte na to před, nebo někdy i při zápase?
Vůbec ne. Soustředím se hlavně na to, aby nás to bavilo. Taky je důležité myslet na tým a na vítězství, hrát poctivě a řídit se trenéry nastoleným systémem. Jsem za to samozřejmě rád, ale jsou v současné době i důležitější věci.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz