Partnerství pokračuje. V Hodoníně se mohou dál těšit na výpomoc ze Zlína

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Spolupráce mezi Zlínem a Hodonínem, která započala během minulé sezony, bude mít letos pokračování. Drtiči o tom informovali na svém webu.

Chance liga na Hokejka TV

Vše se upeklo na schůzce, jež proběhla minulý týden v útrobách zlínského Zimního stadionu Luďka Čajky. Za Hodonín se jí účastnila předsedkyně klubu Jana Gajošová a hlavní trenér Drtičů Tibor Janás. Mezi zástupce Zlína patřili Petr Čajánek, Petr Leška a Ondřej Veselý. Tedy ikony Beranů, které nyní pro klub z Baťova města pracují coby manažeři v oblasti mládeže.

Výsledek jednání je pro Berany a Drtiče veskrze pozitivní. Vzájemná spolupráce pomůže oběma, však také probíhala už loni, kdy si ji oba oddíly pochvalovaly.

Hodonín chce jít cestou, kdy nasazováním mladých hráčů do seniorských zápasů pomůže celému českému hokeji, přesně v tomhle duchu se před několika měsíci vyjadřovala předsedkyně klubu Jana Gajošová. Zlín právě takovou možnost díky tomuto paktu o vzájemné spolupráci získá, což je pro rozvoj mladých hráčů vždy velmi důležité.

„Jsme moc rádi, že jsme si znovu podali ruce a dál zůstali partnery."

„Jsme moc rádi, že jsme si znovu podali ruce a dál zůstáváme partnery. Věřím, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany,“ hlásí na oficiálních stránkách předsedkyně slovácké organizace Jana Gajošová.

Ta se v minulých dnech dohodla na prodloužení spolupráce s obráncem Martinem Miklíkem, respektive útočníky Davidem Janásem, Matějem Charvátem a Erikem Hložánkem. Brzy k nim přibudou mladé naděje ze Zlína.

Pro úplnost dodejme, že v loňském výčtu zlínských mladíků, kteří se u Drtičů objevili, figurují například Vojtěch Dobiáš, Dominik Luža nebo Matěj Sebera.  

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz