Patnáctá prohra v řadě! Něco takového jsem ještě nezažil, smutní Rytíř Nemčík

Martin Nemčík. | Foto: Roman Mareš, rytirikladno.cz

Zase ne. Kladno v dohrávce s Vítkovicemi dvakrát vedlo, pak mělo obrovskou příležitost vyrovnat při nařízeném trestném střílení… Body z toho pro Rytíře ale znovu nebyly. Prohra 2:3 s Riderou byla už patnáctou v řadě. „Pevně věřím, že to zlomíme,“ snaží se myslet pozitivně Nemčík.

Rytíři se po čtyřzápasovém venkovním tripu vrátili na domácí led s vidinou ukončení stále narůstající série porážek. Ještě ve 47. minutě k tomu měli za stavu 2:1 dobře nakročeno, jenže pak dvakrát během necelé minuty inkasovali a rázem bylo na ČEZ stadionu zase ticho.

Pochmurnou náladu kladenských fanoušků nedokázal zvrátil ani Deven Sideroff, který se po sekání Yohanna Auvitua chopil trestného střílení. A výsledek? Další prohra. Už patnáctá v řadě.

„Mrzí mě, že to jde takovou cestou, jakou to jde.“

„Není to dobré,“ uvědomuje si obránce Martin Nemčík, který do Kladna přišel před necelým měsícem z Trenčína a na první výhru v novém týmu stále čeká. „Něco podobného jsem ještě nezažil, ale všechno je jednou poprvé,“ říká smutně urostlý bek v rozhovoru pro klubový web.

„Mrzí mě, že to jde takovou cestou, jakou to jde. Každého to mrzí. Pevně ale věřím, že to prostě zlomíme,“ snaží se udržet hlavu nahoře Nemčík, kterého udivuje kvalita české extraligy. „Je to až neuvěřitelné. Každý zápas je vyrovnaný. Je to prostě o jedné dvou chybách.“

„Pevně věřím, že to prostě zlomíme.“

Chyby však bohužel pro Otakara Vejvodu dělají jeho svěřenci a Rytířům se tak šance na vyhnutí baráži každou další porážkou tenčí. Do toho Kladno trápí rozsáhlá marodka, která čítá hned několik jmen. „Musíme bojovat,“ nabádá slovenský obránce. „Do dalšího zápasu musíme jít ještě lépe připraveni a prostě to zlomit,“ říká odhodlaně.

Příležitost bude mít Kladno už v pondělí, kdy doma od 18:00 znovu vyzve Vítkovice.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz