Pecka! David Kaše by mohl začít sezonu v Tipsport extralize

Foto: nhl.com

Útočník David Kaše, který letos odehrál šest utkání v NHL za Philadelphii, má podle všeho namířeno na hostování do Karlových Varů. Flyers o tom informovali na svém Twitteru.

Chance liga na Hokejka TV

Energie zatím Kašeho příchod nepotvrdila. Dříve ale avizovala, že má zájem hned o tři hokejisty z NHL. 

Jedním z nich je právě David Kaše.

„Philadelphia v tuto chvíli udělila souhlas hráči a našemu klubu, že v případě, že se s hráčem dohodneme na podmínkách jeho působení v Karlových Varech, nebude nic už bránit tomu, aby David Kaše za náš klub v nejbližší době nastoupil," reaguje vedení Energie na svém webu. 

Nic tedy ještě není hotové.

Třiadvacetiletý útočník by se v Karlových Varech mohl udržet v tempu, než se rozjede nová sezona v zámoří. Farmářská AHL má totiž začít až v prosinci.

Kaše je odchovancem Kadaně, ta ale hraje pouze Chance ligu. V úvahu pochopitelně nepřipadal ani návrat do Chomutova, který se po finančních problémech propadl do kraje.

Jeho případný přesun do Karlových Varů je tak logický. Domů z Kadaně by to měl do lázeňského města 40 minut autem. Energie potom potřebuje nahradit odcházející opory Dávida Grígera s Tomášem Rachůnkem, jejichž bodová produkce byla loni ohromná.

Kaše hrál v uplynulém ročníku převážně na farmě v AHL. Za Lehigh Valley naskočil do 51 zápasů a získal devatenáct bodů (7+12).

Na krátký čas si ho vytáhli i Flyers. A Kaše dokonce skóroval! Paradoxně proti Anaheimu, za který nastoupil jeho starší bratr Ondřej. Navíc před zraky rodičů, kteří v tu dobu zrovna byli v Americe.

Aktuální kádr HC Energie Karlovy Vary

Brankáři: Filip Novotný, Adam Horák, Patrik Hamrla, Jan Bednář, Jakub Kašpar.

Obránci: Dominik Graňák, Petr Šenkeřík, Lukáš Pulpán, Michal Plutnar, Oldrich Kotvan, Martin Weinhold, Daniel Kowalczyk, David Tureček, Martin Rohan, Tomáš Přibyl, Petr Vodička.

Útočníci: Ondřej Beránek, Patrik Machač, Jakub Flek, Petr Koblasa, Jiří Černoch, Martin Kohout, Tomáš Mikúš, Tomáš Vildumetz, Tomáš Redlich, Martin Osmík, Václav Skuhravý, Tomáš Vondráček, Otakar Šik, Jan Hladonik, Vít Jiskra, Adam Křemen, Tomáš Křehlík, Matěj Zabloudil, Martin Kadlec, Róbert Bačo, Lukáš Adámek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz