Pecka pro Rodos. Do Dvora Králové míří útočník Jaroslav Moučka

Foto: hokejprerov.cz

Rodos Dvůr Králové nad Labem nemá dost. Ambiciózní Východočeši angažovali do svých řad další velké jméno. Je jím extraligou otřískaný borec Jaroslav Moučka, který má potenciál k tomu, aby se stal jednou z nejvýraznějších osobností druhé ligy.

O Kapku lepší hokej

„Chci se pokusit druhou ligu vyhrát,“ řekl v nedávném rozhovoru pro hokej.cz majitel královédvorského hokeje Vasil Teodoridis. A nutno říct, že ctižádostivý boss dělá pro splnění tohoto cíle maximum. Důkazem budiž i poslední oficiálně oznámený přírůstek do mozaiky HC Rodos.

Sedmadvacetiletý útočník Jaroslav Moučka rozhodně má co nabídnout. Jeho příchod zajistí Dvoru Králové injekci zkušeností a stejně tak i hokejové kvality. Nechoďme kolem horké kaše, odchovanec pardubického hokeje má být rozdílovým hráčem, takovým, který svůj tým povede za konečným triumfem.

Aby ne. Vždyť má na kontě 78 extraligových startů. Vesměs za Pardubice. V dresu Dynama si rovněž vyzkoušel prestižní Ligu mistrů, zkušeností má tedy šikovný útočník na rozdávání.

Do výčtu hokejových štací Jaroslava Moučky patří také dlouhodobé působení v první lize.

Mezi mantinely druhé nejvyšší soutěže odehrál poctivý dříč celkem 252 utkání. Rozdělil je mezi Třebíč, Prostějov nebo Šumperk. Poslední dva roky pak strávil u přerovských Zubrů, kde si během 107 zápasů připsal 42 kanadských bodů.

Jeho další kroky vedou do Dvora Králové. Pomůže Vasilu Teodoridisovi ve snaze podmanit si druhou ligu?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz