Pikantní návrat střelce? Po konci v Motoru podepsal s Mountfieldem

Foto: Martin Kurfiřt

Byť s ním původně zřejmě nepočítali, nakonec se plány mění. Útočník Jan Veselý se podle všeho domluvil na spolupráci s Hradcem Králové. Naznačil to na svém Instagramu, kde se pochlubil jasným vzkazem.

partneři českého hokeje

Jan Veselý totiž ve Stories na svém instagramovém profilu zveřejnil dvě fotografie z okolí hradecké ČPP Arény. Jednu z nich doprovodil smajlíkem, který znázorňuje podání rukou. Zřejmě si tak s Mountfieldem plácl. Klub následně potvrdil, že s Veselým podepsal smlouvu.

Pětadvacetiletý útočník má za sebou povedenou sezonu na jihu Čech. Za prvoligový Motor sehrál 48 utkání, ve kterých nasázel 24 branek a na dalších devět jich přihrál. Předtím úspěšně působil ve Slavii či Litoměřicích.

Foto: Instagram Jana Veselého

V nejvyšší soutěži má dosud na svém kontě 69 zápasů (3+1) v dresu Pardubic, Slavie, Hradce Králové i Sparty, za níž nastoupil k jednomu duelu. Teď by mohl další starty přidat znovu pod Bílou věží. 

Přitom původně se s ním v Hradci Králové zřejmě moc nepočítalo. Alespoň to tak generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček naznačil v sekci "Ptejte se" na hradeckém webu, kde odpovídá na otázky hradeckých příznivců.

GM Hradce Aleš Kmoníček o výpovědích či formátu extraligy »

„Honza je sice v Chance lize už nějakou dobu produktivní, ale domníváme se, že podobných hráčů máme v týmu několik a na pozici třetího nebo čtvrtého centra raději zařadíme někoho z našich mladíků. Také je potřeba vidět, že být produktivní v Chance lize není to samé, jako být produktivní v extralize,“ odpověděl Kmoníček na začátku května na dotaz fanouška.

Hradecký klub nyní informoval o tom, že se s Veselým dohodl na ročním kontraktu s opcí s tím, že produktivní útočník bude k dispozici převážně prvoligovému Kolínu. Právě s Kozly Mountfield naváže partnerskou spolupráci.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz