Piráti hlásí změny ve vedení, nastupuje nový předseda

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Jak avizovali, tak se stalo. V kritické situaci, kdy Chomutovu z finančních důvodů hrozí konec profesionálního hokeje, se ve vedení zapsaného spolku objeví nové tváře.

partneři českého hokeje

Na čtvrteční mimořádné schůzi byl novým předsedou zvolen Daniel Badinka, kromě něj budou ve výkonném výboru ještě Jiří Sochor s Jaroslavem Procházkou plus bývalý předseda Adam Zwettler a klubová ikona Petr Jíra.

„V dohledné době proběhne další členská schůze, na které se zvolí také kontrolní orgán zapsaného spolku," stojí na webu Pirátů. „Jeho členy mohou být opět řádní členové zapsaného spolku, ovšem jedno místo zcela určitě obsadí zástupce města a bude jím jeden ze zastupitelů."

Co se týče budoucnosti prvoligového áčka, čtvrteční schůze nepřinesla žádné zásadní rozhodnutí. Chomutov zůstává v nejistotě.

„Nové vedení deklarovalo, že jeho prioritou je zachování mládežnického hokeje a ekonomická stabilizace klubu s tím, že nejbližší týdny rozhodnou o pokračování seniorského hokeje, o jehož zachování nové vedení rovněž stojí," informují Piráti veřejnost.

Výše zmíněný Jíra je současně hlavním trenérem mládežnické akademie a navíc je v čele krizového štábu, kde má na starosti především komunikaci s veřejností a městem. Sportovní záležitosti dál řeší manažer Ivan Huml

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz