Písek hlásí posilu, přichází někdejší opora Nymburka. Co ukáže na jihu?

Foto: Petr Eliáš, ihcpisek.cz

20. října 2019, 11:06

Pavel Mandát

Písek se rozhodl okysličit své útočné řady. Na jih Čech přichází v rámci hostování útočník Daniel Arnošt, který si udělal jméno zejména v Nymburce.

partneři českého hokeje

Druholigový Písek reaguje na rozpačitý start do soutěže. Králové jsou momentálně sedmí se ziskem deseti bodů, což úplně nekoresponduje s očekáváními, která byla na jihu Čech před sezonou. I z tohoto důvodu přivedlo písecké vedení útočníka Daniela Arnošta.

Čtyřiadvacetiletý hokejista má poměrně pestrou hokejovou minulost. Odchovanec mladoboleslavského hokeje prošel mládežnickými výběry právě Mladé Boleslavi, ale také Benátek nad Jizerou, Letňan a Sparty Praha.

Písek změnil název, má i nové logo »

Vyzkoušel si rovněž univerzitní soutěž, kde v sedmi zápasech hájil barvy UK. Do seniorského hokeje poprvé výrazněji nakoukl v sezoně 2015/2016, tehdy oblékal dres Řisut. Po konci u Buldoků zamířil do Nymburka. Ve středočeském městě zažil prozatím asi nejlepší roky své kariéry. Ročník 2016/2017 pro něj znamenal 11 branek během 15 utkání, načež se vydal vyzkoušet své štěstí do Norska.

Ze Skandinávie se však před sezonou 2017/2018 vrátil zpět do Nymburka, přičemž se okamžitě zařadil mezi lídry týmu – 30 kanadských bodů ve 33 utkáních mluví jednoznačně.

Uplynulý ročník zahájil ve čtvrté nejvyšší německé soutěži, tam ale odehrál jen jeden zápas a opět se vrátil do Nymburka. Za místní klub tentokrát odehrál 21 utkání s bilancí 3+10. V Písku, kde ve svém premiérovém duelu s Klatovy nebodoval, bude působit formou hostování.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz